Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lewandowski helpt FC Barcelona aan uitzege op Valencia

Lewandowski helpt FC Barcelona aan uitzege op Valencia

VALENCIA (ANP) - Robert Lewandowski heeft FC Barcelona aan een uitzege op Valencia geholpen. De 35-jarige spits maakte beide doelpunten voor zijn ploeg in Estadio de Mestalla (1-2).

FC Barcelona had het vooral voor rust lastig met Valencia, zonder de geblesseerde Frenkie de Jong, Ansu Fati en Gavi. Hugo Duro schoot Valencia in de slotfase van de eerste helft ook op voorsprong. Zijn treffer werd aanvankelijk afgekeurd omdat een grensrechter dacht dat hij buitenspel stond. Maar de videoscheidsrechter zag dat verdediger Inigo Martínez van Barcelona nog net achter Duro stond.

Pau Cubarsí voorkwam dat Duro een tweede treffer maakte. De verdediger kon de inzet van de spits van Valencia nog net voor de doellijn keren. Vervolgens maakte Lewandowski gelijk na een voorzet van Lamine Yamal en benutte de Pool ook een strafschop.

Pedri mocht in de tweede helft invallen bij Barcelona. De Spaanse middenvelder is hersteld van de blessure die hij in de kwartfinale van het EK bij een tackle van de Duitser Toni Kroos opliep.

Meer uit Voetbal

City-coach Guardiola vreest opgebrande spelers na WK voor clubs

ORLANDO (ANP) - Coach Pep Guardiola van Manchester City vreest dat zijn spelers deze zomer te weinig rust krijgen. Het WK voor clubs in de Verenigde Staten begon drie weken na afloop van de Premier League. Als de Engelse club de finale haalt op 13 juli, heeft de club nog een maand om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen.

5 uur geleden
Botafogo ontslaat trainer Paiva na uitschakeling WK clubs

RIO DE JANEIRO (ANP/AFP) - De Braziliaanse kampioen Botafogo heeft trainer Renato Paiva ontslagen na de uitschakeling op het WK voetbal voor clubs. Botafogo verloor in de achtste finales in Philadelphia met 1-0 van Palmeiras.

6 uur geleden
Paris Saint-Germain via Inter Miami van Messi naar laatste acht

MIAMI (ANP) - Paris Saint-Germain heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League won in het Mercedes-Benz Stadium van Atlanta met 4-0 van Inter Miami. De Franse kampioen speelt nu tegen de winnaar van het duel tussen Bayern München en Flamengo.

19 uur geleden
Ajax nog steeds meest waardevolle voetbalclub van Nederland

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is volgens het jaarlijkse rapport van Football Benchmark de meest waardevolle voetbalclub van Nederland. De nummer 2 van de Eredivisie is wel gedaald naar de 27e plek en zou nog 536 miljoen euro waard zijn. PSV heeft zich inmiddels aangesloten bij de internationale elite en staat met een geschatte waarde van 494 miljoen euro op de 31e plaats van de meest waardevolle clubs.

21 uur geleden
Bonmatí lijkt na ziekenhuisopname op tijd fit voor EK

BARCELONA (ANP) - Aitana Bonmatí is uit het ziekenhuis ontslagen. De 27-jarige voetbalster werd vrijdag in Madrid opgenomen met virale hersenvliesontsteking. Volgens de Spaanse voetbalbond zal de sterspeelster van FC Barcelona zich de komende dagen bij de Spaanse selectie van bondscoach Montse Tomé voegen.

1 dag geleden
PSV neemt afscheid van Malacia en Karsdorp

EINDHOVEN (ANP) - Tyrell Malacia keert niet meer terug bij PSV. De Eindhovenaren huurden de linkervleugelverdediger sinds begin februari van Manchester United. PSV had een optie tot koop bedongen, maar de club maakt daar geen gebruik van. "Bedankt en veel succes in de toekomst, Tyrell", aldus PSV op X.

1 dag geleden
Titelverdediger Mexico en Honduras naar halve finales Gold Cup

GLENDALE (ANP) - Mexico heeft zich bij de Gold Cup voor de halve finales geplaatst. De titelverdediger was in de kwartfinale met 2-0 te sterk voor Saudi-Arabië. Alexis Vega opende kort na rust de score. In de slotfase passeerde Abdullah Madu zijn eigen doelman.

1 dag geleden