Leverkusen dankzij vier treffers Schick ruim langs Greuther Fürth
LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft de derde plaats in de Bundesliga verstevigd. Het elftal van trainer Gerardo Seoane versloeg hekkensluiter Greuther Fürth met liefst 7-1.
Patrick Schick speelde een hoofdrol bij de thuisploeg. De Tsjechische spits, topscorer van het laatste EK, scoorde na rust liefst vier keer op rij. Dat deed Schick tussen de 49e en 76e minuut. Schick staat nu op twaalf treffers in elf competitieduels.
De Nederlandse verdediger Jeremie Frimpong had een basisplaats bij Bayer Leverkusen, Daley Sinkgraven bleef op de reservebank zitten. Jetro Willems werd bij Greuther Fürth, dat na veertien duels pas 1 punt heeft, na een uur spelen gewisseld.
Leverkusen heeft nu 27 punten. Nummer twee Borussia Dortmund (30 punten) speelt later op zaterdag tegen koploper Bayern München (31 punten).
Aanvaller Wout Weghorst verloor met VfL Wolfsburg bij 1. FSV Mainz: 3-0.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.
7 uur geleden