Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leverkusen-coach Alonso pareert kritiek Koeman op verdediger Tah

Leverkusen-coach Alonso pareert kritiek Koeman op verdediger Tah

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen-trainer Xabi Alonso is erg blij met centrale verdediger Jonathan Tah. De 28-jarige Duitser kreeg dinsdag na de interland tegen het Nederlands elftal (2-2) veel kritiek te verduren, zelfs van Ronald Koeman.

"Tah had aan alle kanten problemen met Brian Brobbey en moest veel overtredingen maken", constateerde de bondscoach van Oranje na afloop van het duel in de Nations League. "Hij wordt gewisseld in de rust en krijgt pas laat een gele kaart, want volgens mij lag hij vijf keer aan zijn shirt te trekken."

De woorden van Koeman vielen niet goed in Duitsland. Alonso kreeg er op de persconferentie voor het competitieduel met Hoffenheim vragen over. "Dat is de mening van Koeman. Mijn mening is dat Jonathan voor ons een heel belangrijke speler is. Hij was hier gisteren en ook woensdag, met een goed humeur, een goed gevoel. Ik maak mij geen zorgen."

Volgende week donderdag speelt regerend landskampioen Bayer Leverkusen in de Champions League een uitwedstrijd tegen Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard lijft ervaren doelman Marsman in

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de selectie versterkt met Nick Marsman. De 35-jarige doelman komt transfervrij over na een avontuur in Japan en tekent een contract tot het einde van het seizoen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie. De doelman trainde dinsdag al mee met de groep.

2 uur geleden
PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

3 uur geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

4 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

15 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

19 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden