
Lever gratis jouw nieuws aan voor De Bode
KRUININGEN/KAPELLE - Al sinds jaar en dag mogen verenigingen gratis hun nieuws en foto's aanbieden bij De Bode, zodat zij gebruik kunnen maken van het enorme bereik. Met deze vernieuwde Bode wordt dat bereik alleen nog maar groter. Daarom willen wij alle verenigingen, stichtingen en organisaties graag, nogmaals, attenderen op deze mogelijkheid.
Wij kunnen ons namelijk goed voorstellen dat u bijvoorbeeld leden bent kwijtgeraakt door de coronacrisis, of misschien wilt u gewoon alle inwoners van uw gemeente laten weten dat jullie weer open zijn. Misschien willen jullie een speler van de week of een jubilaris in het zonnetje zetten. Het kan allemaal.
Input
Plaatst u regelmatig een verslag op de website van de vereniging? Lever het meteen aan bij De Bode en de hele gemeente is op de hoogte van wat jullie doen. Lezers willen namelijk maar al te graag weten wat er allemaal gebeurt in hun gemeente en daar hebben we ook úw input voor nodig. Om ruimte te creëren voor deze mooie verhalen, vragen we verenigingen echter wel om de uitslagen van wedstrijden via hun eigen kanalen te delen.
Aanleveren
Wij zijn van mening dat er namelijk prachtige verhalen te vertellen zijn vanuit verenigingen en wij brengen die verhalen graag bij het grote publiek. Dus, waar wacht u nog op? Via onze website kunt u heel gemakkelijk zelf een artikel aanleveren. Ga naar www.internetbode.nl. Klik op de editie naar keuze en klik vervolgens op 'Redactie' en dan op 'Redactie aanleveren'. De rest wijst zich vanzelf.
Meer uit Reimerswaal
REIMERSWAAL - De gemeente Reimerswaal organiseert op dinsdag 3 juni 2025 een bijeenkomst voor deelnemers van de Reimerswaalse wandelgroepen. Het is de start van een jaarlijkse traditie, bedoeld om wandelaars te verbinden en te inspireren.
5 uur geledenRILLAND- De hulpdiensten zijn zaterdagmorgen ingezet voor een verkeersongeval op de Bathseweg. Ter plaatse bleek dat één persoon medische hulp nodig had en voor nader onderzoek met spoed naar het ziekenhuis overgebracht moest worden. Dit gebeurde onder politiebegeleiding. De politie laat weten dat er sprake was van een medisch ongeval.
23 uur geledenKRUININGEN- Op de Stationsweg zijn zaterdagmorgen twee verkeersdeelnemers met elkaar in botsing gekomen. Hierbij liep één persoon letsel op. Het slachtoffer is met spoed naar het ziekenhuis overgebracht. Waardoor de verkeersdeelnemers met elkaar in botsing kwamen is niet duidelijk.
1 dag geledenYERSEKE- In een bocht van de Schelvrijwegeling is vrijdagavond een auto in de sloot beland. De politie ging ter plaatse om hulp te verlenen. Gelukkig konden de inzittenden droog de kant bereiken. Er raakte niemand gewond. Het is niet duidelijk waardoor de auto in de sloot terechtkwam.
1 dag geledenYERSEKE - Vanaf maandag 12 mei 2025 kunnen wandelaars in Yerseke weer meedoen aan de jaarlijkse avondvierdaagse. Deelnemers kunnen kiezen tussen routes van 5 of 10 kilometer. Startlocatie is het schoolplein van CBS Het Kompas aan het Moerplein 2.
1 dag geledenKAPELLE - Op donderdag 15 mei vindt op het Franse militaire ereveld in Kapelle de jaarlijkse Franse Herdenking plaats. Daarbij wordt stilgestaan bij de Franse militairen die tussen 1940 en 1945 hun leven gaven voor de vrijheid van Nederland.
2 dagen geledenKAPELLE - Op zaterdag 17 mei vindt de 11e editie van de Franse Slag Mars plaats. De jaarlijkse wandeltocht eert de Franse militairen die in mei 1940 zijn overleden bij de verdediging van Zeeland.
3 dagen geleden