
Lever gratis jouw nieuws aan voor De Bode
THOLEN - Al sinds jaar en dag mogen verenigingen gratis hun content aanbieden bij De Bode, zodat zij gebruik kunnen maken van het enorme bereik. Met deze vernieuwde Bode wordt dat bereik alleen nog maar groter en daarom willen wij alle verenigingen, stichtingen en organisaties graag, nogmaals, attenderen op deze mogelijkheid.
Wij kunnen ons namelijk goed voorstellen dat u bijvoorbeeld leden bent kwijtgeraakt door de coronacrisis, of misschien wilt u gewoon alle inwoners van uw gemeente laten weten dat jullie weer open zijn. Misschien willen jullie een speler van de week of een jubilaris in het zonnetje zetten. Het kan namelijk allemaal.
Plaatst u regelmatig een verslag op de website van de vereniging? Lever het meteen aan bij De Bode en de gehele gemeente is op de hoogte van wat jullie doen. Lezers willen namelijk maar al te graag weten wat er allemaal gebeurt in hun gemeente en daar hebben we ook úw input voor nodig. Om ruimte te creëren voor deze mooie verhalen, vragen we verenigingen echter wel om de uitslagen van wedstrijden via hun eigen kanalen te delen.
Wij zijn van mening dat er namelijk prachtige verhalen te vertellen zijn vanuit verenigingen en wij brengen die verhalen graag bij het grote publiek. Dus, waar wacht u nog op?
Via onze website kunt u heel gemakkelijk zelf een artikel aanleveren. Ga naar www.internetbode.nl. Klik op de editie naar keuze en klik vervolgens op 'Redactie' en dan op 'Redactie aanleveren'. De rest wijst zichzelf uit.
Meer uit Tholen
SINT-ANNALAND/STAVENISSE - De Annavosdijk en Oudelandsedijk gaan vanaf morgen tijdelijk open voor verkeer. De werkzaamheden aan de weg zijn nog niet helemaal klaar, maar auto's, fietsers en bussen mogen er na elf weken alvast weer gebruik van maken.
8 uur geledenTHOLEN - Een fietser is maandagavond gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de Oesterdam (N659) bij Tholen. Het slachtoffer is uit voorzorg naar de spoedeisende hulp gestuurd. Hij hoefde niet met een ambulance mee.
11 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Een motorrijder is dinsdagochtend naar het ziekenhuis gebracht na een aanrijding met een auto op de Hiksedijk bij Oud-Vossemeer. Het ongeluk gebeurde vanochtend rond 06.45 uur op de voorrangskruising van de N656 en de Kreekweg.
14 uur geledenTHOLEN - De Zonnebloem afdeling Tholen/Oud-Vossemeer heeft als eerste een donatie ontvangen van de Vrijmibotho. Tijdens de tiende editie van dit grote vrijdagmiddagfeest op de scheepswerf werd een bedrag van 2000 euro opgehaald voor vrijwilligersorganisatie, die activiteiten organiseert voor mensen met een lichamelijke beperking.
14 uur geledenTHOLEN - De jaarlijkse herdenking op 4 mei in Tholen kent al jarenlang twee vaste vrijwilligers: Piet Withagen en Wim Deurloo. Afgelopen donderdag kregen ze een grote verrassing in het gemeentehuis. Burgemeester Marleen Sijbers overhandigde hen de zilveren erepenning van de gemeente Tholen als dank voor hun inzet.
1 dag geledenTHOLEN - Uit recent onderzoek van het RIVM blijkt dat de gezondheid van inwoners in de gemeente Tholen op de meeste punten beter wordt. Zo zijn meer mensen lichamelijk actief en neemt het aantal rokers af. Maar er zijn ook aandachtspunten: het aantal inwoners met ernstig overgewicht stijgt licht en steeds meer mensen ervaren psychische klachten.
1 dag geledenTHOLEN - Zwembad de Spetter bestaat precies 50 jaar en dat wordt groots gevierd. Van 25 tot en met 30 augustus organiseert het zwembad een feestweek vol activiteiten voor jong en oud. Voor een aantal momenten in die week worden nog enthousiaste vrijwilligers gezocht om te helpen.
2 dagen geleden