Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lever gratis jouw nieuws aan voor De Bode

Lever gratis jouw nieuws aan voor De Bode

THOLEN - Al sinds jaar en dag mogen verenigingen gratis hun content aanbieden bij De Bode, zodat zij gebruik kunnen maken van het enorme bereik. Met deze vernieuwde Bode wordt dat bereik alleen nog maar groter en daarom willen wij alle verenigingen, stichtingen en organisaties graag, nogmaals, attenderen op deze mogelijkheid.

Wij kunnen ons namelijk goed voorstellen dat u bijvoorbeeld leden bent kwijtgeraakt door de coronacrisis, of misschien wilt u gewoon alle inwoners van uw gemeente laten weten dat jullie weer open zijn. Misschien willen jullie een speler van de week of een jubilaris in het zonnetje zetten. Het kan namelijk allemaal.

Plaatst u regelmatig een verslag op de website van de vereniging? Lever het meteen aan bij De Bode en de gehele gemeente is op de hoogte van wat jullie doen. Lezers willen namelijk maar al te graag weten wat er allemaal gebeurt in hun gemeente en daar hebben we ook úw input voor nodig. Om ruimte te creëren voor deze mooie verhalen, vragen we verenigingen echter wel om de uitslagen van wedstrijden via hun eigen kanalen te delen.

Wij zijn van mening dat er namelijk prachtige verhalen te vertellen zijn vanuit verenigingen en wij brengen die verhalen graag bij het grote publiek. Dus, waar wacht u nog op?

Via onze website kunt u heel gemakkelijk zelf een artikel aanleveren. Ga naar www.internetbode.nl. Klik op de editie naar keuze en klik vervolgens op 'Redactie' en dan op 'Redactie aanleveren'. De rest wijst zichzelf uit.

Meer uit Tholen

Aan de keukentafel met Adri en Anita Sebrechts: ‘Nooit het gevoel dat we naar ons werk gaan’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

OSSENDRECHT/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Adri en Anita Sebrechts van Sebregts Mode.

3 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Het voorspelde noorderlicht bij Poortvliet’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.

6 uur geleden
Skeeleren, apenkooien en voetbal: Activiteiten voor Thoolse jeugd in meivakantie

THOLEN - Het team Jij op Tholen organiseert in de meivakantie weer activiteiten voor kinderen en jongeren. Er is een meidenmiddag, apenkooien, uitje naar een trampolinepark en bubbelvoetbal. Kosten wisselen per activiteit. Vooraf aanmelden is verplicht. Aanmelden kan vanaf maandag 30 maart 12.00 uur via de website van Jij op Tholen.

1 dag geleden
UWV: ‘Meer jongeren in de WW in Zeeland, maar de krapte blijft hardnekkig’

THOLEN - De instroom in de WW van Zeeuwse jongeren is vorig jaar opnieuw toegenomen. Dat blijkt uit de Regioschets Basiscijfers Jeugd Zeeland. Tegelijkertijd biedt de aanhoudende krapte op de arbeidsmarkt genoeg kansen voor jongeren in de regio. Mbo-scholing kan daarin een belangrijke rol spelen.

1 dag geleden
Vergeet dit weekend de klok niet: Zomertijd gaat weer in

THOLEN - Dit weekend is het weer zover: de zomertijd gaat in. Twee keer per jaar verzetten we de tijd. Het zorgt regelmatig voor verwarring, want wanneer gaat de klok nu vooruit en wanneer gaat de klok achteruit? Het goede nieuws is dat er gelukkig handige ezelsbruggetjes voor zijn. Het slechte nieuws is dat we dit weekend een uurtje minder kunnen slapen. Althans, dat wordt vaak gezegd als de klok een uur vooruit gaat.

2 dagen geleden
Nieuwe wandelroute Hazenpad brengt Smerdiekse locaties met verhaal tot leven

SINT-MAARTENSDIJK - Smerdiek krijgt er een bijzondere wandelroute bij. Op dinsdag 31 maart om 14.30 uur wordt op de Markt bij de waterpomp het Hazenpad officieel geopend. De opening wordt verricht door auteur Jeroen Windmeijer. Iedereen is van harte welkom om hierbij aanwezig te zijn.

2 dagen geleden