LET OP: Tijdelijk geen reisdocumenten verkrijgbaar op Tholen
THOLEN - Tholenaren die een nieuw reisdocument nodig hebben kunnen tussen 29 juli en 2 augustus geen aanvragen doen. Ook een spoedaanvraag behoort niet tot de mogelijkheden.
Op maandag 2 augustus 2021 wordt een nieuw model van de Nederlandse identiteitskaart geïntroduceerd. Hierdoor kan er vanaf donderdag 29 juli 12.00 uur tot en met zondag 1 augustus 2021 geen aanvraag of spoedaanvraag voor een paspoort of Nederlandse identiteitskaart gedaan worden aan de balie bij de gemeente Tholen.
De ‘sluiting’ is noodzakelijk, omdat bij de producent van de documenten systemen worden aangepast om de nieuwe modellen te kunnen vervaardigen. Wie al eerder een identiteitskaart of paspoort heeft aangevraagd, kan deze wel komen ophalen op donderdag 29 juli en vrijdag 30 juli.
Balie dinsdagavond 27 juli open
Dinsdagavond 27 juli is de gemeentelijke balie eenmalig open van 18.00 tot en met 20.00 uur. De openingsavond van de balie op donderdag 29 juli komt te vervallen.
De openingstijden van 27 t/m 30 juli
Dinsdag 27 juli: van 8.30 uur tot 16.30 uur en van 18.00 tot 20.00 uur is het aanvragen en ophalen van een paspoort of identiteitskaart mogelijk.Donderdag 29 juli: van 8.30 uur tot 12.00 uur is het aanvragen van een paspoort of identiteitskaart mogelijk. Tot 16.30 uur is de balie open voor afhalen.Vrijdag 30 juli: van 8.30 uur tot 16.30 uur is de balie open voor afhalen.Nieuw model
Vanaf 2 augustus wordt een ander model identiteitskaart geïntroduceerd met een aantal nieuwe uiterlijke kenmerken, vingerafdrukken van de kaarthouder op de chip en het BSN in een QR-code op de achterzijde van de kaart. Meer informatie op de website van de Rijksdienst voor Identiteitsgegevens.
Meer uit Tholen
ZEELAND - Wie in de kinderopvang wil werken, heeft de komende jaren volop kansen. In Zeeland zijn momenteel ruim 8,5 vacatures voor iedere kortdurende werkzoekende met een beroep in de kinderopvang. Tegelijkertijd dreigt het personeelstekort fors op te lopen.
14 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
17 uur geledenTHOLEN - Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) zet zich al sinds 2007 in voor het herstel van het leefgebied van de schorzijdebij. Met succes: afgelopen maandag telden ecologen van SLZ ruim 5.500 bijen bij 27 verschillende nestheuvels op Sint Philipsland, Tholen en Zuid-Beveland.
1 dag geledenTHOLEN- Meer dan honderd tegenstanders van de geplande noodopvang aan de Postweg verzamelden zich vrijdagavond voor het gemeentehuis om te protesteren. Waar een eerdere demonstratie begin deze maand nog eindigde met ingrijpen van de politie, bleef het dit keer rustig.
1 dag geledenTHOLEN- In de Oesterstraat werd vrijdagmorgen een hinderlijke lucht waargenomen. De brandweer kwam ter plaatse en concludeerde dat de stank afkomstig was van benzine. Deze benzine kwam uit de tank van een auto die eerder die nacht in brand had gestaan op dezelfde weg. De brandweer besloot het riool te spoelen en voerde hierbij verschillende metingen uit. Dit had het gewenste effect.
1 dag geledenTHOLEN - Leden van twaalf verenigingen uit de gemeente Tholen gaan vanaf vandaag op pad voor de Grote Clubactie. Met de verkoop van loten proberen zij geld in te zamelen voor hun vereniging. Vorig jaar haalden de verenigingen bijna 24.000 euro op in de gemeente Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Ondernemers, organisaties en verenigingen kunnen zich weer aanmelden voor de Duurzaamheidsprijs Tholen. Stichting Duurzaamheidskring Tholen is op zoek naar initiatieven die bijdragen aan een duurzamere gemeente. Aanmelden kan tot en met 13 oktober.
2 dagen geleden