LET OP: Tholensebrug gaat dicht
THOLEN - De Tholensebrug gaat een paar uur dicht. Dit betekent flinke verkeershinder voor automobilisten. Vanavond tussen 20.00 en 00.00 uur is de brug namelijk volledig afgesloten. Twee voegovergangen hebben namelijk hun einde levensduur bereikt en dienen vervangen te worden.
“Met dagelijks bijna 20.000 voertuigen is de Tholensebrug een belangrijke verbinding tussen Zeeland en West-Brabant. Twee voegovergangen hebben hun einde levensduur bereikt en dienen vervangen te worden. Deze werkzaamheden moeten eerder worden uitgevoerd dan de geplande brugrenovatie binnen de grote onderhoudsopgave in Zeeland. Dankzij de werkzaamheden aan de Tholensebrug kan het verkeer ook in de toekomst veilig en comfortabel over de brug blijven rijden”, zo laat Rijkswaterstaat weten.
“We verwachten zeer ernstige verkeershinder op de weg N286 tussen Tholen en Bergen op Zoom. Het wegverkeer moet tijdens de werkzaamheden rekening houden met 30 min extra reistijd en zal omgeleid worden via de Oesterdam. Er is geen hinder voor de scheepvaart”, zegt men.
Meer uit Tholen
THOLEN - De SGP draagt fractievoorzitter Kees Knulst voor als extra wethouder. Hij moet het college verder versterken. Uit het rapport van de verkenningsronde bleek dat de SGP, CU en VVD hun samenwerking zouden voortzetten. Ook werd de uitbreiding van het college met een vierde wethouder door de meeste fracties gerechtvaardigd geacht, gezien de omvang van de bestuurlijke opgaven die op tafel liggen.
4 uur geledenTHOLEN - Wie deze dagen op het eiland Tholen wil tanken, moet diep in de buidel tasten. Met de Belgische grens op een kleine twintig minuten is een uitstapje over de grens een serieuze overweging voor veel inwoners. Wie zijn auto wil aftanken met Euro 95 bij één van de tien Thoolse tankstations, moest vorige week gemiddeld 2,44 euro per liter afrekenen. Voor diezelfde liter moet bij onze zuiderburen slechts 1,88 euro worden afgerekend. Op een volle tank loopt de besparing al snel op.
5 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Reichardt die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - In de omgeving van Oud-Vossemeer zijn meldingen binnengekomen van oplichters die zich voordoen als bankmedewerkers. Inwoners worden telefonisch benaderd met het verhaal dat hun bankpas moet worden opgehaald, waarbij ook naar de pincode wordt gevraagd.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente nodigt inwoners uit om een krans te leggen tijdens de Dodenherdenking in Tholen op maandag 4 mei. De herdenking vindt zoals elk jaar plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. Iedereen die bloemen of een krans wil leggen, kan zich hiervoor aanmelden.
2 dagen geledenTHOLEN - Stichting Jardin de la Musique brengt dit jaar de muziek van de zestiende-eeuwse Thoolse componist Ghiselin Danckerts opnieuw tot leven met concerten, een opname en een educatieproject voor scholen. Daarmee krijgt een vrijwel onbekend stuk Zeeuws cultureel erfgoed opnieuw een stem.
3 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - Loods 3 in Sint-Maartensdijk opent op zaterdag 18 april de deuren voor een open dag. De locatie aan de Sportlaan bestaat tien jaar en dat wordt die dag tussen 10.00 en 13.30 uur uitgebreid gevierd.
4 dagen geleden