Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

LET OP: Tholensebrug gaat dicht

LET OP: Tholensebrug gaat dicht

THOLEN - De Tholensebrug gaat een paar uur dicht. Dit betekent flinke verkeershinder voor automobilisten.  Vanavond tussen 20.00 en 00.00 uur is de brug namelijk volledig afgesloten. Twee voegovergangen hebben namelijk hun einde levensduur bereikt en dienen vervangen te worden. 

“Met dagelijks bijna 20.000 voertuigen is de Tholensebrug een belangrijke verbinding tussen Zeeland en West-Brabant. Twee voegovergangen hebben hun einde levensduur bereikt en dienen vervangen te worden. Deze werkzaamheden moeten eerder worden uitgevoerd dan de geplande brugrenovatie binnen de grote onderhoudsopgave in Zeeland. Dankzij de werkzaamheden aan de Tholensebrug kan het verkeer ook in de toekomst veilig en comfortabel over de brug blijven rijden”, zo laat Rijkswaterstaat weten. 

“We verwachten zeer ernstige verkeershinder op de weg N286 tussen Tholen en Bergen op Zoom. Het wegverkeer moet tijdens de werkzaamheden rekening houden met 30 min extra reistijd en zal omgeleid worden via de Oesterdam. Er is geen hinder voor de scheepvaart”, zegt men. 

Meer uit Tholen

Thoolse lezersfoto van de week: ‘De boeren zijn er weer druk mee op het eiland’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

2 uur geleden
Politie waarschuwt burgers voor oplichters die mail uit haar naam versturen

WEST-BRABANT- Op haar X-account waarschuwt de politie voor oplichters die momenteel actief zijn. Zij sturen mailtjes naar burgers met daarin een link. In het mailtje staat dat er gedreigd wordt met juridische stappen wanneer de ontvanger niet op de link klikt. "Zo'n mail ontvangen? Meld het de Fraudehelpdesk", aldus de politie.

19 uur geleden
20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland

[Advertorial] - Dit jaar vier ik een bijzonder jubileum: het 20-jarig bestaan van Cadeaushop Sint-Annaland.

21 uur geleden
Van plastic tot touw: Vrijwilligers ruimden weer afval op langs de Oosterschelde

SINT-MAARTENSDIJK - Onder een stralende zon hebben vrijwilligers afgelopen zaterdag meegeholpen met de schoonmaakactie De Schone Schelde. Chris Koopman begeleidde de groep.

1 dag geleden
Seizoen is ten einde voor Bart Nieuwkoop door blessure

THOLEN - Het seizoen zit erop voor Bart Nieuwkoop. De voetballer uit Tholen is door een blessure niet meer inzetbaar voor Feyenoord.

1 dag geleden
Linkse geluiden van SP en GroenLinks verdwijnen uit de Thoolse raad: ‘Heel jammer’

THOLEN - Na zestien jaar verdwijnt de Socialistische Partij (SP) uit de Thoolse raad. De partij kreeg de minste stemmen van alle deelnemende partijen. Ook GroenLinks keert niet terug. Voorzitter Frank Rodenburg betreurt de uitslag, terwijl lijsttrekker Nancy Raas-Tophoven zich zorgen maakt over de toekomst van de gemeenteraad.

1 dag geleden
VVD en ABT leveren allebei een zetel in: ‘Hadden gehoopt op een andere uitkomst’’

THOLEN - De VVD en Algemeen Belang Tholen (ABT) behoren deze verkiezingen tot de verliezers. In de voorlopige uitslag raken beide partijen een zetel kwijt. Hilde Moerland ziet dat het politieke speelveld verandert, terwijl Ineke Schippers zich vooral zorgen over de scheve balans in de raad.

2 dagen geleden