
LET OP: Slaakbrug en Vossemeersebrug moeten even dicht
THOLEN - De Slaakbrug en Vossemeersebrug moeten gerepareerd en geïnspecteerd worden. Om die reden zal er de komende tijd verkeershinder ontstaan.
Rijkswaterstaat voert op 20 december overdag asfaltwerkzaamheden uit bij de Slaakbrug en op 20 tot en met 22 december in de avond en nacht inspecties aan de Vossemeersebrug. Voor autoverkeer zijn gedurende de stremmingen omleidingsroutes ingesteld, fietsers en voetgangers worden over de bruggen geleid tijdens de werkzaamheden.
De Slaakbrug is op maandag 20 december overdag gestremd van 09.00u tot 15.00u vanwege asfaltwerkzaamheden. Er wordt een omleiding ingesteld via de Vossemeersebrug. Landbouwverkeer wordt tijdens de afsluiting van de parallelweg over de hoofdrijbaan geleid. Voor fietsers en voetgangers wordt een pendeldienst ingezet.
De Vossemeersebrug is maandag 20 december tot en met woensdag 22 december gestremd van 20.00u tot 05.00u vanwege inspecties. Voor deze stremming wordt autoverkeer omgeleid via de Slaakbrug. Fietsers en voetgangers worden langs het werk geleid over de Vossemeersebrug zelf.
Meer uit Tholen
THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 27 september allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 2.
15 uur geledenTHOLEN - Het rustige najaarsweer houdt nog even stand, maar vanaf vrijdag draait het weerbeeld om. Nederland krijgt dan te maken met meer wind en regen door de overblijfselen van orkaan Humberto. In het weekend kan dat zelfs uitmonden in een storm met zware windstoten.
19 uur geledenSINT-ANNALAND - Aan de Oostwest bij Sint-Annaland is dinsdagmiddag brand uitgebroken in een schuur. De schuur behoort tot een agrarisch bedrijf. Het is niet duidelijk waardoor de brand is ontstaan.
23 uur geledenPOORTVLIET - Op de Postweg bij Poortvliet zijn vanochtend een bestelbus en een personenauto met elkaar in botsing gekomen. Hulpdiensten waren met spoed uitgerukt, maar het leek allemaal mee te vallen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Rijkswaterstaat voert vanavond onderhoud uit aan de Haringvlietbrug. Van dinsdag 30 september 22.00 uur tot woensdag 1 oktober 05.00 uur is de brug volledig afgesloten. Dat betekent dat zowel de hoofdrijbaan als de parallelbaan in beide richtingen dicht zijn. Tijdens de werkzaamheden worden onder meer de technische installaties gecontroleerd.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Afgelopen woensdagavond stond in De Wimpel het vrouwenhart centraal. Piet den Braber en Huibert Hoek waren bereid deze avond te verzorgen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER/THOLEN - In het buitengebied tussen Tholen en Oud-Vossemeer heeft zaterdagavond een oude schuur in brand gestaan. Dankzij de snelle inzet van de brandweer waren de vlammen snel onder controle.
2 dagen geleden