Let op: A4 tussen Belgische grens en knooppunt Markiezaat gaat weer dicht
THOLEN - De A4 vanaf de Belgische grens tot knooppunt Markiezaat komende vanuit België richting Bergen op Zoom én Vlissingen is afgesloten van vrijdag 24 september 21.00 uur tot maandag 27 september 05.00 uur.
Dit komt doordat Rijkswaterstaat grootschalige onderhoudswerkzaamheden uitvoert aan het asfalt van de A4 tussen de Belgische grens en knooppunt Markiezaat. Weggebruikers dienen door omleidingen rekening te houden met extra reistijd die kan oplopen tot 45 minuten.
AfsluitingDe snelweg A4 tussen de grens met België en het knooppunt Markiezaat richting Bergen op Zoom en Vlissingen is op de volgende locaties afgesloten van vrijdag 24 september 21.00 uur tot maandag 27 september 05.00 uur. Het gaat om de locaties A4/A58 verbindingsweg ter hoogte van knooppunt Markiezaat komende vanuit België richting Bergen op Zoom en A4/A58 verbindingsweg ter hoogte van knooppunt Markiezaat komende vanuit België richting Vlissingen.
Omleidingsroute
Het verkeer komende vanuit Antwerpen in de richting van Bergen op Zoom/Vlissingen wordt als volgt omgeleid:
- Volg de E19/A16 vanuit Antwerpen richting Breda
- Ga ter hoogte van knooppunt Princeville over op de A58 richting Bergen Op Zoom/Vlissingen
Meer uit Tholen
SCHERPENISSE - Speeltuin De Speelkrael in Scherpenisse is op donderdag 19 en vrijdag 20 februari gesloten vanwege werkzaamheden. De vlonder rond de boom wordt aangepast zodat deze rolstoeltoegankelijk wordt. Daarnaast komen er een duo-schommel, een marktkraam, een muziekbloem en een tipitent in de Krijgerskrael.
4 uur geledenSINT-ANNALAND - De rechtbank geeft de gemeente Tholen zes weken de tijd om alsnog te onderbouwen waarom de bouw van een hotel op het havenplateau verantwoord is. Dat blijkt uit een tussenuitspraak in een zaak waar de lokale watersportvereniging en het college van burgemeester en wethouders tegenover elkaar staan.
1 dag geledenTHOLEN - Nancy Raas-Tophoven en Jan Heshof (PvdA-GroenLinks) noemen het ontbreken van walstroom in de haven van Tholen 'niet toekomstgericht en niet duurzaam'. In schriftelijke vragen aan het college dringen ze aan om dit toch te realiseren.
1 dag geledenTHOLEN - Het Cultuurplein Tholen (CPT) heeft haar werkzaamheden per 1 januari 2026 stopgezet. Volgens het bestuur biedt de nieuwe koers van de gemeente minder ruimte voor de rol die de vereniging in de afgelopen elf jaar heeft vervuld.
2 dagen geleden[Advertorial] - Op onze locatie aan de Voltastraat bieden wij inmiddels een breed scala aan mondzorg onder één dak. U kunt bij ons terecht voor reguliere controles bij de tandarts, kleine gebitsreparaties zoals het aanbrengen van vullingen, en esthetische correcties met schildjes. Ook voor kronen en bruggen bent u bij ons in goede handen. Kortom: tandheelkundige zorg van A tot Z.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Nog een paar dagen en dan gaat carnaval in Grôôt Pesôôt weer beginnen. Ook dit jaar trekt er weer een feestelijke optocht door het dorp. De lampionoptocht vindt donderdagavond plaats.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Kunnen we tijdens Woaidaehen met blote benen over straat of moeten we een jas over onze outfits aan? Volgens meteoroloog Vera Buis van Weeronline is extra dikke kleding niet overbodig. Het wordt met 3 tot 4 graden frisjes en er kunnen winterse buien over het land trekken.
3 dagen geleden