Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leraar Cor Schuurbiers bedankt zijn leden

Leraar Cor Schuurbiers bedankt zijn leden

THOLEN - Judoka’s en Jiu Jitsuka’s worden op een bijzondere manier bedankt door Budoschool Cor Schuurbiers.

Deze week krijgen de jongens en meisjes van Budoschool Cor Schuurbiers allemaal een medaille. Een medaille om ze te bedanken voor het vertrouwen in onze Budoschool en dat ze ook nog allemaal komen trainen ook al is het buiten op een grasveld.

Medaille
De afgelopen periode van de corona crisis zijn er veel mensen bedankt door een paar minuten te klappen en is natuurlijk ook een heel leuk initiatief, maar na die paar minuten houd het dan weer op, dus dacht ik “je kan wel bij elke groep 2 minuten of meer klappen” en de volgende dag zijn ze het weer vergeten dus dacht ik misschien is het wel leuk om ze een medaille te geven. Ik probeerde de kinderen uit te leggen dat er veel geklapt wordt voor mensen in de zorg en noem maar op, maar zei ik als jullie voor mij zouden klappen omdat ik jullie les geef... zou dat eigenlijk verkeerd wezen, want laten we eerlijk zijn zonder de leden heb ik geen lessen meer dus vandaar mijn idee om op deze manier de kinderen maar eigenlijk ook de ouders te bedanken. En gelukkig kon is deze week de medailles bestellen.

Bedankt
Jongens en meisjes en alle papa’s en mama’s nogmaals bedankt voor het vertrouwen in onze Budoschool en wij hopen dat we weer heel snel de zaal in mogen. [l]

Meer uit Tholen

ChristenUnie wil ‘opstaan voor een mooi Tholen’ in nieuw verkiezingsprogramma

THOLEN - De ChristenUnie Tholen heeft maandagmiddag het verkiezingsprogramma voor de verkiezingen in maart gepresenteerd. Onder de leus 'Opstaan voor een mooi Tholen' kijkt de partij vooruit op de komende vier jaar. De ChristenUnie maakt inmiddels al twaalf jaar deel uit van het dagelijks bestuur van de gemeente.

10 uur geleden
Fietsen en lezen tegelijk: Vier nieuwe leesmeterfietsen voor bibliotheken

THOLEN - In de bibliotheek van de Brede School in Tholen zijn woensdagochtend vier nieuwe leesmeterfietsen in gebruik genomen. Oussama, Chayenne, Noah en Kees mochten de eerste leesmeters maken.

14 uur geleden
Schutse Zorg ontslaat medewerker na vermeend seksueel wangedrag bij inwoners

SINT-ANNALAND - De medewerker die eerder op non-actief was gesteld door Schutse Zorg na mogelijk seksueel wangedrag bij bewoners, is op staande voet ontslagen. Volgens een onafhankelijk onderzoek heeft hij 'professionele en persoonlijke grenzen' overschreden.

1 dag geleden
Thoolse feestvierder Christian pleit voor terugkeer Leutbus met Vastenavond

THOLEN - Een veilige en betaalbare oplossing voor Thoolse feestvierders die met Vastenavond de oversteek maken naar Bergen op Zoom. Dat is waar Christian Taalman uit Tholen zich deze dagen voor inzet. Hij pleit voor de terugkeer van de Leutbus: een nachtbus die elke carnavalsavond het eiland Tholen met de Brabantse stad verbindt.

1 dag geleden
Tholense Boys druipt af, Stavenisse verslaat nummer twee en acht goals bij Smerdiek [SPEELRONDE 12 & 14]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 24 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 14 in de Derde Klasse en speelronde 12 in de Vierde en Vijfde Klasse.

1 dag geleden
Deze kandidaten stellen zich verkiesbaar voor FvD Tholen: Liesje (37) voert lijst aan

THOLEN - Forum voor Democratie (FvD) heeft maandag haar kandidatenlijst voor Tholen bekendgemaakt. In maart staat de partij hier voor het eerst op de kieslijst. Aan het roer staat een bekend gezicht: Liesje Heuseveldt-van der Zande.

2 dagen geleden
Werkzaamheden Thoolse brug eerder klaar, komende dagen geen afsluitingen meer

HALSTEREN/THOLEN - De onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug zijn in de nacht van maandag op dinsdag afgerond. Daardoor hoeft de brug de komende dagen niet meer dicht, bevestigt een woordvoerder van Rijkswaterstaat.

2 dagen geleden