Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leraar Cor Schuurbiers bedankt zijn leden

Leraar Cor Schuurbiers bedankt zijn leden

THOLEN - Judoka’s en Jiu Jitsuka’s worden op een bijzondere manier bedankt door Budoschool Cor Schuurbiers.

Deze week krijgen de jongens en meisjes van Budoschool Cor Schuurbiers allemaal een medaille. Een medaille om ze te bedanken voor het vertrouwen in onze Budoschool en dat ze ook nog allemaal komen trainen ook al is het buiten op een grasveld.

Medaille
De afgelopen periode van de corona crisis zijn er veel mensen bedankt door een paar minuten te klappen en is natuurlijk ook een heel leuk initiatief, maar na die paar minuten houd het dan weer op, dus dacht ik “je kan wel bij elke groep 2 minuten of meer klappen” en de volgende dag zijn ze het weer vergeten dus dacht ik misschien is het wel leuk om ze een medaille te geven. Ik probeerde de kinderen uit te leggen dat er veel geklapt wordt voor mensen in de zorg en noem maar op, maar zei ik als jullie voor mij zouden klappen omdat ik jullie les geef... zou dat eigenlijk verkeerd wezen, want laten we eerlijk zijn zonder de leden heb ik geen lessen meer dus vandaar mijn idee om op deze manier de kinderen maar eigenlijk ook de ouders te bedanken. En gelukkig kon is deze week de medailles bestellen.

Bedankt
Jongens en meisjes en alle papa’s en mama’s nogmaals bedankt voor het vertrouwen in onze Budoschool en wij hopen dat we weer heel snel de zaal in mogen. [l]

Meer uit Tholen

Akkoord bereikt over nieuw entreegebied Meulvliet, school en sportverenigingen

THOLEN - Er is overeenstemming bereikt over de ontwikkeling van een gezamenlijk entreegebied dat het nieuwe Meulvliet, het nieuwe Calvijn College en de sportverenigingen met elkaar moet verbinden. Ook krijgt de middelbare school meer grond om op te bouwen.

18 minuten geleden
Terug op het oude nest: Erwin de Nijs wordt weer hoofdtrainer Tholense Boys

THOLEN - Erwin de Nijs is komend seizoen weer de hoofdtrainer van Tholense Boys. Hij volgt Leon de Witte op, die eind dit seizoen vertrekt. De Nijs was de afgelopen zes jaar actief bij RKSV Halsteren in de Vierde Divisie. "De club verdient het om samen de schouders eronder te zetten", zegt hij.

2 uur geleden
Met zes voertuigen bestreed Tholen de gladheid: ‘Ruim 120.000 kilo zout gestrooid’

THOLEN - Tholen veranderde afgelopen week in een wit winterwonderland. Overal in stad en dorpen was ruimte voor sneeuwpret, maar de gladheid en hevige sneeuwval hadden ook gevolgen voor verkeer, bijeenkomsten en het openbaar vervoer. Vooral woensdag vroeg het winterse weer om extra oplettendheid.

17 uur geleden
Een gratis boom in je voortuin: Tholen geeft 250 stuks weg aan inwoners

THOLEN - Stel je voor: een boom in je voortuin die schaduw, frisse lucht en een mooiere straat brengt én dat ook nog helemaal gratis. De gemeente Tholen start vandaag met de actie 'Gratis boom in de voortuin'. Inwoners die binnen de bebouwde kom wonen en een voortuin hebben, kunnen zich tot 26 januari aanmelden voor één of twee gratis bomen. In totaal zijn er 250 bomen beschikbaar.

20 uur geleden
Anna Zorgt ontvangt herinneringsbordje na nominatie Appeltje van Oranje

SINT-ANNALAND - Zorgcoöperatie Anna Zorgt heeft afgelopen donderdag tijdens de nieuwjaarsreceptie een herinneringsbordje ontvangen van de gemeente Tholen. Dit gebeurde ter ere van de nominatie voor het Appeltje van Oranje in 2025. Daarnaast werd de verlenging van het contract voor het Dorpsloket ondertekend.

23 uur geleden
Djezen en Leyla onthullen nieuwe naam voor Poortvlietse school: NOVA

POORTVLIET - Op de eerste schooldag van 2026 is op obs De Eevliet in Poortvliet een bijzonder moment gevierd. Niet alleen de start van een nieuw schooljaar, maar ook het begin van een nieuw hoofdstuk voor de school.

1 dag geleden
Forum voor Democratie doet op Tholen mee aan verkiezingen voor gemeenteraad

THOLEN - Forum voor Democratie staat in maart voor het eerst op het stembiljet bij de gemeenteraadsverkiezingen op Tholen. De partij maakt binnenkort bekend wie er op de kandidatenlijst komen te staan.

2 dagen geleden