Leraar Cor Schuurbiers bedankt zijn leden
THOLEN - Judoka’s en Jiu Jitsuka’s worden op een bijzondere manier bedankt door Budoschool Cor Schuurbiers.
Deze week krijgen de jongens en meisjes van Budoschool Cor Schuurbiers allemaal een medaille. Een medaille om ze te bedanken voor het vertrouwen in onze Budoschool en dat ze ook nog allemaal komen trainen ook al is het buiten op een grasveld.
Medaille
De afgelopen periode van de corona crisis zijn er veel mensen bedankt door een paar minuten te klappen en is natuurlijk ook een heel leuk initiatief, maar na die paar minuten houd het dan weer op, dus dacht ik “je kan wel bij elke groep 2 minuten of meer klappen” en de volgende dag zijn ze het weer vergeten dus dacht ik misschien is het wel leuk om ze een medaille te geven. Ik probeerde de kinderen uit te leggen dat er veel geklapt wordt voor mensen in de zorg en noem maar op, maar zei ik als jullie voor mij zouden klappen omdat ik jullie les geef... zou dat eigenlijk verkeerd wezen, want laten we eerlijk zijn zonder de leden heb ik geen lessen meer dus vandaar mijn idee om op deze manier de kinderen maar eigenlijk ook de ouders te bedanken. En gelukkig kon is deze week de medailles bestellen.
Bedankt
Jongens en meisjes en alle papa’s en mama’s nogmaals bedankt voor het vertrouwen in onze Budoschool en wij hopen dat we weer heel snel de zaal in mogen. [l]
Meer uit Tholen
THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
12 uur geledenWOENSDRECHT- Na uitgebreid rechercheonderzoek en een goede samenwerking met de vier districten van de eenheid Zeeland-West-Brabant en het cyberteam van de Dienst Regionale Recherche, is het gelukt om een verdachte uit de gemeente Woensdrecht aan te houden. De 22-jarige man wordt ervan verdacht minderjarigen als nepagent aan te sturen en daarmee mensen op te lichten.
18 uur geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - De Rotterdamse recherche heeft bij twaalf verdachten meer dan honderd sieraden in beslag genomen. De groep deed zich voor als agenten en beroofde zo tientallen mensen van geld en waardevolle spullen. De slachtoffers zitten verspreid over het hele land, mogelijk ook in West-Brabant en Zeeland. De politie zoekt nu de rechtmatige eigenaren van de gevonden sieraden.
1 dag geledenSCHERPENISSE - De brandweer heeft donderdagavond een automobilist bevrijd uit een bestelbus die bij Scherpenisse van een dijk was gereden en gekanteld tot stilstand was gekomen. De man is meegenomen naar het politiebureau.
1 dag geledenTHOLEN - Het college van burgemeester en wethouders was op de hoogte van de onderhoudsopgave aan de Thoolse brug, maar wist vooraf niet hoe de werkzaamheden precies zouden worden uitgevoerd. Dat schrijft het college in de beantwoording van schriftelijke vragen van raadslid Arjan Deurloo. Pas toen Rijkswaterstaat duidelijkheid gaf over de planning, is de gemeenteraad geïnformeerd.
2 dagen geledenTHOLEN - Alzheimer Werkgroep Tholen houdt maandag 26 januari weer het eerste Alzheimer Café van een serie van vijf bijeenkomsten. Tijdens het Alzheimer Café spreekt meestal een deskundige over een onderwerp rondom dementie. Eén keer per jaar is er een bijeenkomst waarin de deelnemers met elkaar in gesprek gaan.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Leon de Witte ruilt de geel-zwarten in voor het groen-wit. De huidige hoofdtrainer van Tholense Boys gaat aan het einde van het seizoen aan de slag bij WHS. Daar heeft hij een contract voor twee jaar getekend.
2 dagen geleden