Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leon (48) is vrijwilliger bij VV Vosmeer: ‘Ze zochten nog een trainer voor het elftal van mijn zoontje’

Leon (48) is vrijwilliger bij VV Vosmeer: ‘Ze zochten nog een trainer voor het elftal van mijn zoontje’

OUD-VOSSEMEER - De 48-jarige Leon van het Hof uit Oud-Vossemeer is sinds 2012 vrijwilliger bij de plaatselijke voetbalvereniging VV Vosmeer. Leon, in het dagelijkse leven werkzaam als manager klantenservice bij DKG Keukens, is meerdere keren per week op het voetbalveld te vinden.Het begon allemaal in 2012 toen Leon zijn oudste zoon op voetbal ging. “Ze zochten voor het elftal waar mijn zoon ging voetballen nog een trainer. Dit leek mij wel leuk om te doen en zo ben ik er eigenlijk ingerold. Ik ben op dit moment nog steeds trainer van dit team, inmiddels de JO18”, vertelt Leon. Naast trainer is Leon ook jeugdvoorzitter en tot vorig jaar tevens lid van de ouderraad van basisschool Sint-Anthonius. Gemiddeld besteed Leon acht uur per week aan zijn vrijwilligerswerk. “Wij hebben een trouwe club met vrijwilligers zowel bij de trainers als bij het jeugdbestuur. Dit is voor onze vereniging erg fijn en daar zijn we de vrijwilligers dan ook enorm dankbaar voor. Door de vrijwilligers is het mogelijk dat de club blijft draaien en de kinderen lekker op het eigen dorp kunnen blijven voetballen. De afgelopen jaren was het vanwege corona allemaal anders dan normaal. We hebben toen wel geprobeerd om nog steeds zo veel mogelijk activiteiten te organiseren voor de kinderen zodat ze gewoon konden blijven voetballen. Daarnaast hebben we in juni na 3 jaar weer het voetbalkamp en onze familiedag kunnen organiseren wat een groot succes was. Iedereen was wel weer toe aan iets leuks.”

Meer uit Tholen

Provincie Zeeland verkort periode van traditioneel zeegroenten snijden

THOLEN - De provincie Zeeland past het snijseizoen voor zeegroenten aan. Vanaf volgend jaar mogen zeekraal en lamsoor pas worden gesneden ná het broedseizoen van vogels, van 15 juli tot en met 31 augustus. Voorheen kon dit al vanaf 15 april, wat betekent dat het snijseizoen met drie maanden wordt ingekort.

14 uur geleden
Gitaarduo Elias en Cordas vullen het oude stadhuis met Italiaanse klanken

THOLEN - Komende zaterdag verandert het oude stadhuis van Tholen voor één avond in een Italiaans theater. Het gitaarduo Izhar Elias en Fernando Riscado Cordas brengt dan een programma met beroemde Italiaanse melodieën, van opera tot filmscores.

18 uur geleden
Zoeking in straat Sint-Maartensdijk waar man overleed, ‘drones bij woning bewoner’

SINT-MAARTENSDIJK - In Sint-Maartensdijk doet de politie vandaag een zoeking in de straat van een woning waar 2,5 week geleden een man overleed. De aanleiding voor de zoeking is nog onduidelijk.

1 dag geleden
‘Geen gezondheidsrisico’s voor Thoolse inwoners door PFAS-vervuiling Sabic’

BERGEN OP ZOOM/THOLEN - Thoolse huishoudens lopen geen gezondheidsrisico's door de PFAS-vervuiling van het Bergse chemiebedrijf Sabic in de Westerschelde. Dat laat het college van burgemeester en wethouders weten op schriftelijke vragen van de fractie GroenLinks-PvdA. Sabic heeft jarenlang, zonder dit te melden, PFAS-houdend afvalwater geloosd in het milieu.

1 dag geleden
Gaslek bij uitgebrand autobedrijf in Tholen, brandweer vindt oorzaak na speurwerk

THOLEN - Bij het uitgebrande autobedrijf aan de Schelde-Rijnweg in Tholen is woensdagavond een gaslekkage ontdekt. De brandweer heeft het lek afgesloten en de situatie vervolgens overgedragen aan de netbeheerder.

1 dag geleden
De Vlôôientrappers jaagt de kou weg met 11-11: ‘Trek op zaeterdag je dikste jas an’

OUD-VOSSEMEER - De winter komt steeds dichterbij, maar bij Café De Hoop kun je zaterdag nog even opwarmen. Daar wordt om 20.30 uur de aftrap gegeven voor het nieuwe carnavalsseizoen met de Elluf-Elluf viering op Grôôt Pesôôt. Het belooft een feest te worden vol muziek en bekendmakingen.

2 dagen geleden
Stroomnet oostelijk Tholen en Flupland vol, nieuwe grote aanvragen komen op wachtlijst

THOLEN/SINT PHILIPSLAND - In een groot deel van onze gemeente is de maximale capaciteit van het elektriciteitsnet bereikt. Nieuwe grote aansluitingen worden daarom sinds vorige week op een wachtlijst geplaatst, meldt netbeheerder Stedin. Het gaat om aanvragen in oostelijk Tholen en Sint Philipsland. Tegelijkertijd start het bedrijf een onderzoek naar slimme manieren om het net beter te benutten en storingen door overbelasting te voorkomen.

2 dagen geleden