Leon (48) is vrijwilliger bij VV Vosmeer: ‘Ze zochten nog een trainer voor het elftal van mijn zoontje’
OUD-VOSSEMEER - De 48-jarige Leon van het Hof uit Oud-Vossemeer is sinds 2012 vrijwilliger bij de plaatselijke voetbalvereniging VV Vosmeer. Leon, in het dagelijkse leven werkzaam als manager klantenservice bij DKG Keukens, is meerdere keren per week op het voetbalveld te vinden.Het begon allemaal in 2012 toen Leon zijn oudste zoon op voetbal ging. “Ze zochten voor het elftal waar mijn zoon ging voetballen nog een trainer. Dit leek mij wel leuk om te doen en zo ben ik er eigenlijk ingerold. Ik ben op dit moment nog steeds trainer van dit team, inmiddels de JO18”, vertelt Leon. Naast trainer is Leon ook jeugdvoorzitter en tot vorig jaar tevens lid van de ouderraad van basisschool Sint-Anthonius. Gemiddeld besteed Leon acht uur per week aan zijn vrijwilligerswerk. “Wij hebben een trouwe club met vrijwilligers zowel bij de trainers als bij het jeugdbestuur. Dit is voor onze vereniging erg fijn en daar zijn we de vrijwilligers dan ook enorm dankbaar voor. Door de vrijwilligers is het mogelijk dat de club blijft draaien en de kinderen lekker op het eigen dorp kunnen blijven voetballen. De afgelopen jaren was het vanwege corona allemaal anders dan normaal. We hebben toen wel geprobeerd om nog steeds zo veel mogelijk activiteiten te organiseren voor de kinderen zodat ze gewoon konden blijven voetballen. Daarnaast hebben we in juni na 3 jaar weer het voetbalkamp en onze familiedag kunnen organiseren wat een groot succes was. Iedereen was wel weer toe aan iets leuks.”
Meer uit Tholen
THOLEN - Afgelopen zaterdag trok de jaarlijkse Truckersrit opnieuw veel bekijks op Tholen. Onder een stralende zon reed een stoet van ongeveer negentig trucks over het eiland, terwijl langs de route enthousiast werd gezwaaid door jong en oud. Zowel in de cabines als langs de kant van de weg waren vooral veel blije gezichten te zien.
9 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nadat enkele jaren geleden zowel de jaarlijkse rommelmarkt als de braderie wegvielen, dachten de creatievelingen van Hervormde Kerk Oud-Vossemeer maar één ding: dit kan zo niet langer. Het dorp herleefde zaterdagmiddag onder een stralende zon dan ook oude tijden tijdens de eerste editie van de Roosevelt Fair.
12 uur geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Richard en Anouska Wouts, Wouts Groenprojecten Hoogerheide.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Wim Fase die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Bruinvis, brokkelster, kluut, kanoet, gezaagde zee-eik, schelpkokerworm, gele hoornpapaver en zilte rus: in Nationaal Park Oosterschelde leven honderden verschillende planten en dieren. In het water, in de omliggende natuurgebieden en in de lucht. Van 9 tot en met 31 mei gaan inwoners en bezoekers op zoek naar zoveel mogelijk soorten planten en dieren tijdens de Nationale Parken Soorten Challenge.
3 dagen geledenTHOLEN - Op 9 en 10 mei openen honderden kunstenaars in heel Nederland hun atelier voor het publiek. Tijdens de vijftiende editie van het Landelijk Atelierweekend krijgen liefhebbers een uniek kijkje achter de schermen. Ook het atelier van Puck Meijer in Sint-Maartensdijk is dit weekend geopend.
3 dagen geledenTHOLEN - Op zaterdag 9 mei rijden ongeveer negentig trucks over het eiland Tholen tijdens de Truckersrit. Deze rit is mede mogelijk gemaakt door verschillende middenstanders van het eiland, maar ook van daarbuiten. Transportbedrijven stellen hun wagens beschikbaar en chauffeurs mogen hun vrije zaterdag er belangeloos voor gebruiken. Vrijwilligers zijn al geruime tijd achter de schermen bezig om deze dag wederom tot een succes te maken.
4 dagen geleden