Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

‘Lekker easy wonen. Daarom hou ik ook zo van Vlissingen ‘

‘Lekker easy wonen. Daarom hou ik ook zo van Vlissingen ‘

VLISSINGEN - Helge Prinsen portretteert in de rubriek ‘Ik ben Vlissingen’ elke week een van haar stadsgenoten. Met haar korte portretten wil ze bekende en minder bekende Vlissingers in de schijnwerpers zetten en zo een mooi beeld van de stad schetsen waar zij is geboren en getogen.

Wietske Bergen (42). Single. 3 kinderen. Geboren in Vlissingen. Opgegroeid in Oost-Souburg. Projectleider ‘VoorleesExpress’ bij de ZB, voor kinderen die opgroeien in een taalarm gezin.

“Van Poolse gezinnen tot expats en vluchtelingen. Vrijwilligers lezen voor aan kinderen en helpen ouders dat daarna zelf te doen. Vaak dankbaar werk. Dat je weet: het komt goed hier.”

“Daarnaast ben ik al vijf jaar trouwambtenaar in Vlissingen. Dat is zó fijn om te doen. Je komt overal. Elk stel heeft een verhaal te vertellen. Daar probeer ik altijd op zoek naar te gaan.”

“Op m’n 17e ging ik naar Leiden om te studeren. Toen ik na 14 jaar terugkwam, moest ik helemaal opnieuw beginnen. Inmiddels heb ik weer een rijk sociaal leven mag ik wel zeggen.”

“Diversiteit trekt mij aan. Lekker easy wonen. Daarom hou ik ook zo van Vlissingen. Het Leitmotiv voor mij is de zee. Daar wilde ik naast wonen. In Middelburg heb je dat allemaal niet.”

“Fijn dat de kinderen hier opgroeien. Krabben vangen op de steiger. Ons vaste rondje over de groene boulevard. Deze hoek van de stad is zo zalig. Allerlei mensen. Heel sociaal ook.”

“Een van mijn mooie herinneringen is een huwelijk dat ik ooit voltrok op het Nollestrand. Opeens zeemist. IJskoud. Het water zag je niet meer. Het was gewoon een mythische ervaring.”

Meer uit Vlissingen

Fietser gewond bij aanrijding met auto in Vlissingen

VLISSINGEN - Een fietser is zaterdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de President Rooseveltlaan. Politie en ambulancedienst schoten te hulp. De oorzaak van het ongeluk was waarschijnlijk een voorrangsfout.

14 uur geleden
UPDATE: Politie houdt man en vrouw aan na wilde rit door het centrum van Vlissingen

VLISSINGEN - De politie heeft vrijdagavond een man en een vrouw aangehouden na een korte achtervolging door het centrum van Vlissingen. De achtervolging eindigde toen de auto tegen een grote steen botste en tot stilstand kwam. De bestuurster van de auto bleek onder invloed te zijn, en in de auto trof de politie drugs aan. Naast de bestuurster werd ook een omstander aangehouden. Deze man leek een bekende van de vrouw te zijn en bleek na controle ook een aanzienlijke hoeveelheid drugs bij zich te hebben.

14 uur geleden
Zeeuwse Komedie presenteert: Niemand in het bijzonder

VLISSINGEN - Een sprookjesachtige reis door een haast verlaten vlakte. Over zoeken, dromen, jagen, dwalen en liefhebben. Dat zijn de ingrediënten van 'Niemand in het bijzonder', de nieuwe voorstelling van De Zeeuwse Komedie. 

2 dagen geleden
Vlissingen straalt tijdens X-mas City Trail voor goed doel

VLISSINGEN - Op vrijdagavond 12 december verandert de binnenstad van Vlissingen in een groot, verlicht parcours vol muziek, sfeer en kerstbeleving. Tijdens de X-mas City Trail Vlissingen lopen honderden deelnemers een bijzondere route van circa vijf kilometer langs iconische locaties, waar licht, muziek en kleine verrassingen zorgen voor een onvergetelijke avond in winterse sfeer. De opbrengst gaat naar het goede doel: Zorgbeleving De Blauwe Vlinder.

2 dagen geleden
Culinaire driedaagse ‘Vlissingen Proeft’ vrijdag van start

VLISSINGEN - Van vrijdag 7 tot en met zondag 9 november vindt in en om de binnenstad 'Vlissingen Proeft' plaats.

2 dagen geleden
Protestantse gemeente Oost-Souburg en Orionis Walcheren delen weer kerstpakketten uit

OOST-SOUBURG - De Protestantse gemeente Oost-Souburg ondersteunt ook dit jaar tijdens de kerstperiode inwoners van Oost-Souburg en Westerzicht die langdurig op een inkomen op bijstandsniveau zijn aangewezen met een kerstpakket. Hiervoor wordt samen gewerkt met Orionis Walcheren. Het aanvragen van de kerstpakketten kan tot en met zaterdag 15 november.

3 dagen geleden
Jostiband treedt op bij Bevrijdingsfestival in Vlissingen

VLISSINGEN - De Jostiband komt volgend jaar als Ambassadeur van de Vrijheid naar het Bevrijdingsfestival Zeeland in Vlissingen.

3 dagen geleden