Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leidse Natasja en Gerard runnen B&B op Tholen: ‘We zijn verliefd geraakt op het eiland’

Leidse Natasja en Gerard runnen B&B op Tholen: ‘We zijn verliefd geraakt op het eiland’

THOLEN - Natasja en Gerard komen oorspronkelijk uit de omgeving Leiden. Na een lange zoektocht naar een mooie locatie voor hún B&B, zijn zij terecht gekomen op het eiland Tholen. Zij wonen nog maar kort op het eiland maar zijn nu al verliefd geraakt op het eiland.

“Hoewel wij niet bewust hebben gekozen voor Tholen waren we binnen een paar weken helemaal weg van het eiland”, vertelt Gerard. Natasja vult aan: “We hebben ons helemaal ingelezen over wat hier allemaal speelt. Maar ook wat de gebruiken zijn en hoe iedereen gedag zegt.” Op de vraag of een B&B veel tijd kost reageert Natasja lachend: “Eigenlijk heb je geen privé meer. Je wilt de gasten het naar de zin maken.” Ze hebben nog wel wat eigen tijd, maar dat is niet veel. “Een paar uurtjes in de avond even tv kijken, maar daar kies je dan ook voor.”

Natasja had het werk wel een beetje onderschat. Ze heeft inmiddels 3 personen aan personeel en zelfs dan moet Gerard soms nog helpen. “Ongelooflijk dat het nodig is eigenlijk! Ik dacht ik doe dat wel in mijn eentje. Ook met dat terras, het was zo druk. Elke keer moest ik Gerard erbij roepen. Hij zei ‘Natasja, dit kan niet, ik kan mijn werk zo niet doen’, vertelt ze lachend. “Dus ik heb nu de buurvrouw aangenomen van een paar huizen verderop.” Natasja wil niks anders meer: “We zijn nog steeds soms verbaasd; twee jaar geleden waren we begonnen met de zoektocht en nu is het er allemaal. Elke dag vakantie zeggen wij! Als je kijkt naar de zonsondergang denk je echt ‘wauw!’”

Meer uit Tholen

Pluimveebedrijf liet mest uren onafgedekt liggen, maar krijgt geen milieuboete

POORTVLIET - Een pluimveebedrijf in Poortvliet hoeft toch geen boete te betalen voor het tijdelijk opslaan van kippenmest op het eigen terrein. Volgens het gerechtshof van 's-Hertogenbosch heeft het bedrijf zich netjes aan de regels gehouden.

7 uur geleden
‘Ruim 1 op de 4 koopappartementen in Zeeland heeft geen VvE-spaarpot’

THOLEN - Ben je van plan om in Zeeland een appartement te kopen? Kijk dan niet alleen naar de woning zelf, maar ook naar hoe de Vereniging van Eigenaars ervoor staat. Bij 28,3 procent van de te koop staande appartementen in Zeeland heeft de VvE namelijk geen geld gespaard voor groot onderhoud. Dit blijkt uit onderzoek van Independer op basis van data van onder andere Funda en Pararius.

13 uur geleden
Opnieuw vier dagen kermis in Sint-Maartensdijk: Dit zijn de openingstijden

SINT-MAARTENSDIJK - De jaarlijkse kermis in Sint-Maartensdijk gaat woensdag weer van start. Op het parkeerterrein aan de Haven kunnen bezoekers vier dagen lang genieten van attracties en spelletjes.

1 dag geleden
Duiker Jochem vist verloren schroef uit modder en redt zeilvakantie van Dick

STAVENISSE - Jochem heeft afgelopen week een zeilvakantie in Stavenisse gered. De vrijwilliger van duikteam Recovery Divers vond in de haven een verloren bootschroef terug, waarmee zeiler Dick zijn reis toch kon voortzetten. Een eerdere zoektocht naar het onderdeel bleef zonder resultaat.

1 dag geleden
Bijzondere reddingsactie voor zwaan langs Schelde-Rijnweg

THOLEN - De brandweer heeft afgelopen donderdag een bijzondere reddingsactie uitgevoerd langs de Schelde-Rijnweg in Tholen. Een blusgroep, reddingsboot en duikteam kwamen in actie om een jonge zwaan te redden die visdraad in zijn bek had vastzitten.

2 dagen geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘Een oase van rust in Scherpenisse’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het de foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen. Hij maakte deze foto van een koeien in Scherpenisse.

2 dagen geleden
Bas draait op volle toeren in het Huys van Roosevelt: ‘Genieten van het aanpoten’

OUD-VOSSEMEER - Ook Bas Quist draait op volle toeren. In brasserie en restaurant Het Huys van Roosevelt in Oud-Vossemeer is de zomer een van de drukste periodes van het jaar. "Genieten van het aanpoten, haha", vat Bas het treffend samen. "De zomermaanden, net als december, zijn onze piekperiodes. Wel met een dunne bezetting, omdat veel jonge medewerkers dan zelf vakantie hebben."

3 dagen geleden