Leicester City-verdediger Morgan stopt met voetballen
LEICESTER (ANP) - Leicester City-verdediger Wes Morgan beëindigt na dit seizoen zijn voetballoopbaan. Leicester neemt ook afscheid van middenvelder Matty James (29) en verdediger Christian Fuchs (35), die de club ook jarenlang dienden.
De 37-jarige Morgan, die in totaal ruim 750 wedstrijden speelde, was de aanvoerder van het elftal dat in 2016 zeer verrassend de Engelse landstitel veroverde. Hij speelde ruim negen jaar voor Leicester, dat onlangs de FA Cup veroverde.
Leicester City staat vijfde in de Premier League en wacht zondag een thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Concurrent Liverpool, dat evenveel punten heeft maar een beter doelsaldo, speelt thuis tegen Crystal Palace. De beste vier ploegen kwalificeren zich voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
25 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geleden