
Leestip: ‘Dit is geen snelle thriller, maar een prachtig verhaal’
GOES - Het personeel van de boekwinkels Het Paard van Troje en De Koperen Tuin geven elke week een leestip.
Het is deze week weer de beurt aan Jacqueline Lamper. Zij heeft ‘Boven water’ gelezen. Het boek is geschreven door de IJslander Arnaldur Indridason, winnaar van de Martin Beck Award voor de beste thriller in Noord-Europa. “Dit is een heel erg mooie thriller met de gepensioneerde politieman Konrad in de hoofdrol. Konrad wordt gebeld door een ouder echtpaar dat zich zorgen maakt om hun kleindochter. Danni is verdwenen nadat ze was betrokken bij een smokkelactie.”
Onopgelost
“Wanneer Konrad in deze zaak duikt ontdekt hij nieuwe informatie over de onopgeloste moord op zijn vader van jaren geleden. Wanneer deze informatie ook nog licht werpt op een derde zaak uit het verleden komen alle feiten prachtig samen en wordt het een heel erg mooi geheel. Dit is een boek over misbruik, schaamte en familiegeheimen in een IJslands decor, schitterend geschreven zoals alleen Indridason dat kan. Verwacht geen snelle actiethriller, maar een prachtig verhaal dat wat mij betreft best een beetje langer had mogen duren.”
Meer uit Beveland
GOES - Het nieuwe bestuur van het Ondernemers Overleg Goes (OOG) komt met frisse plannen voor de binnenstad. Deze week lanceert de organisatie een gloednieuwe 'Wegwijzer voor ondernemen in de Goese binnenstad'. Met de compacte folder en een tweezijdige tafelkaart wil het bestuur zowel gevestigde als startende ondernemers sneller naar de juiste informatie en contactpersonen leiden.
57 minuten geledenGOES - Op zondag 29 juni verandert de Grote Markt in Goes in een kleurrijke verzameling van glimmend blik en nostalgie: dan vindt de jaarlijkse Zeeuwse Keverdag plaats. Van 11.00 tot 17.00 uur zijn er honderden Volkswagen Kevers en andere luchtgekoelde modellen te bewonderen in het hart van de stad. Om 13.30 begint de rondrit.
4 uur geledenGoes - Bos Men Shop is een begrip in de Zeeuwse en West-Brabantse winkelstraten. De herenzaak bestaat inmiddels al 103 jaar, is hofleverancier en wordt nog altijd gerund als familiebedrijf. De herenzaak heeft vier winkels, één in Goes, twee in Middelburg en één in Bergen op Zoom, en daarnaast een snelgroeiende webshop. Bos Men Shop heeft een duidelijke missie: elke man eerlijke service en stijlvolle kleding bieden, ongeacht budget of gelegenheid.
5 uur geledenKLOETINGE - de 18-jarige Chillpill uit Kloetinge heeft zaterdag 28 juni de derde prijs in de wacht gesleept in de categorie Theater tijdens de finale van Kunstbende 2025. De finale vond plaats tijdens het Kunstbende Young Creators Festival in de Melkweg en iTA in Amsterdam. Daar streden 86 acts in de categorieën Dans, DJ, Expo, Fashion, Film, Muziek, Taal en Theater om de felbegeerde Kunstbende Award. De eersteprijswinnaars mogen optreden op grote podia, van Oerol tot Stedelijk Museum Amsterdam.
7 uur geledenWEST-BRABANT/ MIDDEN-ZEELAND- Het Nationaal Hitteplan is vanaf maandag 30 juni 10:00 uur van kracht voor het hele land. Dit meldt het RIVM op zijn website. Dinsdag 1 en woensdag 2 juli lijken de heetste dagen te worden met temperaturen ver boven de 30 graden.
1 dag geledenGOES - Een groep van zo'n 40 medewerkers van dagbesteding 'Kom us Kieke' van 't Gors werd donderdag 19 juni in het zonnetje gezet. Zij kregen van wethouder Joan Veldhuizen een badge opgespeld en mogen zich daarmee officieel 'zwerfafvalheld' noemen.
1 dag geledenKAMPERLAND - Een windsurfer is zaterdagmiddag overleden bij het Veerse Meer ter hoogte van Kamperland. Hulpdiensten rukten massaal uit, maar hulp mocht niet meer baten.
2 dagen geleden