Leerlingen tellen af bij slaan eerste heipalen van hun nieuwe schoolgebouw
SMERDIEK - Alle leerlingen van de Juliana van Stolbergschool en De Rieburch verzamelden zich gisteren in Sint-Maartensdijk. Daar werden de eerste heipalen geslagen voor de bouw van de nieuwe Brede School.
Gisterenmiddag telden alle leerlingen van de scholen in Sint-Maartensdijk (Juliana van Stolbergschool en De Rieburch) af voor het slaan van de eerste heipalen. De start van hun nieuwe schoolgebouw.
Een aantal heipalen werden maandag beschilderd door groep 8-leerlingen van beide scholen.Het was prachtig weer voor een ijsje na afloop.
Als alles volgens de planning verloopt moet de Brede School volgend jaar zomer gereed zijn.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - De politie heeft zaterdagochtend 21 kilo zwaar vuurwerk in beslag genomen bij een huiszoeking aan de Burgemeester Versluijsstraat. Volgens de politie gaat het om explosieven met de kracht van een handgranaat. Bij de actie werd een persoon aangehouden.
22 minuten geledenTHOLEN - Een personenbusje is vrijdagmiddag van de weg geraakt bij een eenzijdig ongeluk op de Oesterdam (N659) tussen Tholen en Rilland. Het busje kwam in een naastgelegen sloot tot stilstand. Een vrouw zou ter controle naar het ziekenhuis zijn gebracht.
6 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Op zaterdag 3 januari houdt Wandel Sport Club (WSC) Vosmeer de 29e Snerttocht, een wandeling van ongeveer 5 kilometer voor jong en oud. Op de route is een puzzeltocht uitgezet waarbij de deelnemers getallen verzamelen die bij aankomst in de Vossenkuil worden omgezet in letters en zo het antwoord vormen.
7 uur geledenSINT-ANNALAND - Wie bij de Kleine Muiterij langs de rand van Sint-Annaland stopt, waant zich even in een andere tijd. De kopgevel met het bouwjaar 1646 in rode steentjes gemetseld is voor menig Stallander een bekend gezicht. Maar welke verhalen er achter die bakstenen schuilgaan, blijven voor velen onbekend. Hier woont vrijgezel Nico Kodde (75), de derde en waarschijnlijk laatste generatie van zijn familie die nog boert op één van de oudste boerderijen van Zeeland.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe verzorgt op zaterdag 20 december haar jaarlijkse kerstconcert in Haestinge in Sint-Maartensdijk. Dit jaar gebeurt dat in samenwerking met gospelkoor Polyhymnia.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.
1 dag geledenTHOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers.
2 dagen geleden