Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Leerlingen montessorischool De Kraal dragen sleutel over aan nieuw bestuur

Leerlingen montessorischool De Kraal dragen sleutel over aan nieuw bestuur

THOLEN - Leerlingen Tobin en Vic hebben Mieke Schipper, voorzitter van College van Bestuur van Prisma scholengroep, de sleutel van de Thoolse montessorischool de Kraal aangeboden. Veerle Elzenga, Bianca Jansen en Arjan Verreijen, die tot 1 januari het laatste zelfstandige ouderbestuur vormden, keken toe.Met het overdragen van een symbolische sleutel aan het nieuwe bestuur kwam afgelopen maandag een einde aan de zelfstandigheid van montessorischool De Kraal in Tholen. “Het is ongelooflijk hoeveel inspanning er van onze ouderbestuurders is gevraagd,” vertelt Koert Capel, die als directeur aanblijft. “Zeker de laatste vijf jaar is de regelgeving en verantwoordingsdruk enorm toegenomen. We hebben heel wat avonduren moeten vergaderen over zaken die steeds verder van de echte schoolbeleving af kwamen te staan. Terwijl deze ouders ook drukbezette banen én natuurlijk een gezin met kleine kinderen hadden. Het is zo goed als onmogelijk geworden om nog vrijwilligers te vinden die dat kunnen én willen. We zijn heel blij dat ze dit hebben willen volhouden tot we een goed alternatief vonden bij Prisma.” De oud-bestuurders werden met bloemen bedankt en natuurlijk werd de sleuteloverdracht met taart gevierd.

Meer uit Tholen

Rolstoelgebruiker kan herdenkingsmonument in Tholen niet bereiken: ‘Pijnlijk’

THOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.

17 uur geleden
Twee personen nagekeken na botsing tussen personenauto’s in Sint-Annaland

SINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.

20 uur geleden
Zien: Tholen staat stil bij slachtoffers van oorlog en geweld [FOTOALBUM]

THOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.

1 dag geleden
Zwembad De Spetter naar verwachting half juni weer open na schade aan tegelwerk

THOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.

1 dag geleden
Ingepakt voor de vogels: Dit is waarom de Slaakbrug deels met folie is bedekt

SINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.

2 dagen geleden
FvD over mogelijk cameratoezicht op de Oude Werf: ‘Een aanslag op de privacy’

THOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.

2 dagen geleden
Waterschap onderzoekt intrek van vis naar Zeeuwse binnenwateren

THOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.

3 dagen geleden