Leerlingen montessorischool De Kraal dragen sleutel over aan nieuw bestuur
THOLEN - Leerlingen Tobin en Vic hebben Mieke Schipper, voorzitter van College van Bestuur van Prisma scholengroep, de sleutel van de Thoolse montessorischool de Kraal aangeboden. Veerle Elzenga, Bianca Jansen en Arjan Verreijen, die tot 1 januari het laatste zelfstandige ouderbestuur vormden, keken toe.Met het overdragen van een symbolische sleutel aan het nieuwe bestuur kwam afgelopen maandag een einde aan de zelfstandigheid van montessorischool De Kraal in Tholen. “Het is ongelooflijk hoeveel inspanning er van onze ouderbestuurders is gevraagd,” vertelt Koert Capel, die als directeur aanblijft. “Zeker de laatste vijf jaar is de regelgeving en verantwoordingsdruk enorm toegenomen. We hebben heel wat avonduren moeten vergaderen over zaken die steeds verder van de echte schoolbeleving af kwamen te staan. Terwijl deze ouders ook drukbezette banen én natuurlijk een gezin met kleine kinderen hadden. Het is zo goed als onmogelijk geworden om nog vrijwilligers te vinden die dat kunnen én willen. We zijn heel blij dat ze dit hebben willen volhouden tot we een goed alternatief vonden bij Prisma.” De oud-bestuurders werden met bloemen bedankt en natuurlijk werd de sleuteloverdracht met taart gevierd.
Meer uit Tholen
THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.
2 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.
5 uur geledenSINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.
8 uur geledenTHOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.
20 uur geledenTHOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.
22 uur geledenOUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.
23 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 6: SP Tholen.
1 dag geleden