Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lazio verslaat Fiorentina en blijft tweede in Serie A

Lazio verslaat Fiorentina en blijft tweede in Serie A

ROME (ANP) - De voetballers van Lazio houden koploper Juventus nog enigszins in het zicht. De nummer 2 van de ranglijst maakte in een leeg eigen stadion een achterstand tegen Fiorentina ongedaan (2-1). Ciro Immobile en Luis Alberto scoorden voor de thuisploeg.

Immobile vierde alweer zijn 28e competitietreffer. Hij benutte een makkelijk toegekende strafschop. De in Amsterdam geboren Djavan Anderson mocht in de slotfase invallen bij Lazio.

Lazio houdt een achterstand van 4 punten op koploper Juventus. Matthijs de Ligt en zijn ploeggenoten van de lijstaanvoerder wonnen vrijdag al eenvoudig van Lecce (4-0). Zo blijft Juventus prima op koers liggen voor de negende landstitel op rij.

De 37-jarige Franck Ribéry maakte het enige doelpunt voor Fiorentina (0-1). De Fransman voetbalde jarenlang samen met Arjen Robben bij Bayern München. De 36-jarige Nederlander gaf zaterdag te kennen dat hij volgend seizoen met FC Groningen in de eredivisie voetballen.

Meer uit Voetbal

AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

7 uur geleden
AZ verslaat Sparta Praag in achtste finales Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.

7 uur geleden
Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

1 dag geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

1 dag geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

1 dag geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

1 dag geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

1 dag geleden