Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lange wachttijden dreigen op vliegveld Zaventem door acties

Lange wachttijden dreigen op vliegveld Zaventem door acties

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Reizigers die vrijdag vanaf Brussels Airport vliegen lopen het risico op lange wachttijden bij de paspoortcontrole. De luchthavenpolitie op Zaventem begint om 06.00 uur met stiptheidsacties die volgens de luchthaven mogelijk een week kunnen duren.

De luchthaven roept reizigers op voor vluchten binnen de Schengenzone minimaal twee uur van tevoren aanwezig te zijn. Voor vluchten daarbuiten wordt drie uur aangeraden. Zaventem verwacht vrijdag, vlak voor het begin van de krokusvakantie, een drukke dag met ongeveer 40.000 vertrekkende en 34.000 arriverende passagiers.

De acties komen nadat gesprekken tussen vakbonden en de directie woensdag niets hebben opgeleverd. De bonden maken zich zorgen over een aanhoudend personeelsgebrek en een tekort aan financiële middelen.

Jaarlijks vliegen honderdduizenden Nederlanders vanaf de Belgische luchthaven.

Meer uit Buitenland

Duitse regeringsleider Merz ook naar Washington

BERLIJN (ANP) - De Duitse regeringsleider Friedrich Merz is maandag ook in Washington voor gesprekken met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky en andere Europese leiders. De reis is bedoeld om informatie uit te wisselen met de Amerikaanse president Donald Trump, na diens ontmoeting met de Russische president Vladimir Poetin in Alaska, aldus een woordvoerder.

40 minuten geleden
Indonesië viert 80e verjaardag van uitroepen onafhankelijkheid

JAKARTA (ANP) - Indonesië viert dat tachtig jaar geleden de nationalist Soekarno (1901-1970) in het toenmalige Batavia de onafhankelijkheid uitriep. De dag van deze Proklamasi is de nationale feestdag. Bij het presidentiële Merdeka-paleis in Jakarta vieren Indonesiërs deze dag plechtig en feestelijk, met veel zang, dans en muziek.

41 minuten geleden
EU-kopstuk bevestigt dat ze Zelensky vergezelt bij Trump

BRUSSEL (ANP) - De voorzitter van de Europese Commissie, Ursula von der Leyen, bevestigt dat ze bij het gesprek zal zijn van de Oekraïense president Zelensky met de Amerikaanse president Trump maandag in Washington. Ze gaat op verzoek van Zelensky mee. Volgens haar zijn er ook andere Europese leiders aanwezig.

44 minuten geleden
Bloomberg: Rutte en EU-leiders met Zelensky naar Trump

WASHINGTON (ANP) - De voorzitter van de Europese Commissie, Ursula von der Leyen, de secretaris-generaal van de NAVO, Mark Rutte, en de Finse president Alexander Stubb zijn van plan om de Oekraïense president Volodymyr Zelensky te vergezellen tijdens zijn ontmoeting met de Amerikaanse president Donald Trump maandag in Washington. Dat meldt persbureau Bloomberg, dat zich baseert op bronnen die bekend zijn met de zaak.

1 uur geleden
Orkaan Erin zwakt iets af in kracht

MIAMI (ANP/RTR) - Orkaan Erin is boven de Caribische eilanden afgezwakt tot een orkaan van categorie 4. Dat meldt het Amerikaanse National Hurricane Center (NHC) in een update.

5 uur geleden
Staten sturen honderden leden Nationale Garde naar Washington

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Republikeinse gouverneurs van de Amerikaanse staten West Virginia, South Carolina en Ohio sturen op verzoek van president Donald Trump honderden leden van de Nationale Garde naar Washington.

5 uur geleden
Europa beslist dit weekend over bijstaan Zelensky in Washington

BERLIJN (ANP/RTR) - Europese functionarissen beslissen dit weekend of er iemand met de Oekraïense president Volodymyr Zelensky meegaat naar Washington voor zijn ontmoeting met Donald Trump maandag. Dat heeft de Duitse minister van Buitenlandse Zaken Johann Wadephul gezegd.

5 uur geleden