Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lange Jan kleurt UNICEF-blauw

Lange Jan kleurt UNICEF-blauw

MIDDELBURG - In Middelburg kleurt de Lange Jan UNICEF-blauw op 18, 19 en 20 november. Dit om aandacht te vragen voor kinderrechten.

In de afgelopen jaren gebeurde dat onder meer bij het Sydney Opera House, de Eiffeltoren in Parijs, de Akropolis in Athene, Petra in Jordanië, Rashtrapati Bhavan Presidential Residence in India, het Empire State Building in New York en nog veel meer bekende gebouwen. In Nederland kleuren dit jaar onder meer deze bekende gebouwen blauw: Theater Diligentia in Den Haag, Paleis Soestdijk in Baarn, Circuit Zandvoort en Muiderslot.  Op 20 november is het World Children’s Day. Op deze dag viert UNICEF dat op precies dezelfde dag in 1989 de Verenigde Naties in New York het Kinderrechtenverdrag unaniem hebben aangenomen.

Meer uit Middelburg

Dader steekpartij Vlasmarkt nog niet gevonden; politie roept getuigen op zich te melden

MIDDELBURG - De politie zoekt getuigen en omwonenden die meer informatie hebben over het steekincident aan de Vlasmarkt in Middelburg. Hierbij raakte woensdagmorgen rond 3.00 uur een jongeman gewond. 'Hij is meerdere keren gestoken', laat de politie weten. 'De dader is nog niet gevonden.'

5 uur geleden
33e Jazz by the Sea begint donderdag: vertrouwde charme én vernieuwing

DOMBURG - De 33e editie van Jazz by the Sea vindt plaats van donderdag 18 tot en met zondag 21 september. Bezoekers genieten onder meer van ruim vijftig gratis toegankelijke optredens in het hart van Domburg. 'Met de samenwerking met filmfestival Film by the Sea hebben we een bijzondere vernieuwing', laat de organisatie weten.

8 uur geleden
Jonge fietsster naar ziekenhuis na botsing met lijnbus in Stationsstraat Middelburg

MIDDELBURG - In Middelburg is woensdagochtend een fietsster in botsing gekomen met een lijnbus.  De fietsster liep daarbij verwondingen op en moest naar het ziekenhuis worden gebracht.

10 uur geleden
Man gewond bij steekpartij in centrum Middelburg; dader voortvluchtig

MIDDELBURG - In de binnenstad van Middelburg, op de Vlasmarkt, is woensdag rond 3.00 uur iemand gewond geraakt bij een steekpartij. De dader is nog voortvluchtig.

14 uur geleden
Zeeuwse reactie op troonrede: ‘Zeeland heeft de sleutel om Nederland van het slot te halen’

MIDDELBURG - 'Benut de kansen die Zeeland biedt voor de landelijke opgaven, zoals de versnelling van de energietransitie en een oplossing voor het woningtekort', met deze boodschap reageren de Zeeuwse overheden dinsdag op de troonrede van koning Willem-Alexander en de Miljoenennota die op deze Prinsjesdag is gepresenteerd.

1 dag geleden
Maandelijks koffie-uurtje in bibliotheek Middelburg voor mensen met Parkinson

MIDDELBURG - Donderdagmorgen (18 september) is het weer tijd voor het maandelijkse koffie-uurtje in de bibliotheek in Middelburg voor mensen met Parkinson en hun naasten.

1 dag geleden
Residence Coudekerke feestelijk geopend in Koudekerke

KOUDEKERKE - Bewoners en vertegenwoordigers van woningcorporatie Zeeuwland en de gemeente Veere vierden vorige week woensdag de opening van zestien appartementen en een ontmoetingsruimte aan de Kerkstraat in Koudekerke. Bewoners maakten samen met wethouder De Visser de naam van het gebouw bekend: Residence Coudekerke.

1 dag geleden