Lang en Dost bezorgen Club Brugge weer een overwinning
BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft de reguliere competitie in België afgesloten met een overwinning, met dank aan Noa Lang en Bas Dost. De Nederlandse aanvallers bezorgden hun ploeg in de slotfase de winst tegen Excelsior Moeskroen: 4-2. Brugge kwam in het eigen Jan Breydelstadion twee keer op achterstand, maar de Belgische international Charles De Ketelaere en Hans Vanaken zorgden voor de gelijkmakers.
Lang tekende in de 85e minuut voor zijn veertiende treffer van het seizoen, Dost maakte even later op aangeven van Lang zijn achtste doelpunt. Club Brugge sluit de reguliere competitie af met 76 punten uit 34 wedstrijden. De ploeg van Lang, Dost, aanvoerder Ruud Vormer, Tahith Chong en Stefano Denswil gaat de komende weken met Antwerp, Anderlecht en Racing Genk, de ploeg van trainer John van den Brom, in de play-offs strijden om de landstitel.
Anderlecht nam de derde plek over van Genk door met 1-0 te winnen bij STVV, door een doelpunt van Yari Verschaeren. Genk had een dag eerder met 3-2 verloren van Antwerp, na een voorsprong van 2-0.
AA Gent won op de slotdag van de reguliere competitie met 7-2 bij Zulte Waregem en verzekerde zich zo ten koste van de tegenstander van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
21 minuten geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
16 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
23 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geleden