Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lang en Dost bezorgen Club Brugge weer een overwinning

Lang en Dost bezorgen Club Brugge weer een overwinning

BRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft de reguliere competitie in België afgesloten met een overwinning, met dank aan Noa Lang en Bas Dost. De Nederlandse aanvallers bezorgden hun ploeg in de slotfase de winst tegen Excelsior Moeskroen: 4-2. Brugge kwam in het eigen Jan Breydelstadion twee keer op achterstand, maar de Belgische international Charles De Ketelaere en Hans Vanaken zorgden voor de gelijkmakers.

Lang tekende in de 85e minuut voor zijn veertiende treffer van het seizoen, Dost maakte even later op aangeven van Lang zijn achtste doelpunt. Club Brugge sluit de reguliere competitie af met 76 punten uit 34 wedstrijden. De ploeg van Lang, Dost, aanvoerder Ruud Vormer, Tahith Chong en Stefano Denswil gaat de komende weken met Antwerp, Anderlecht en Racing Genk, de ploeg van trainer John van den Brom, in de play-offs strijden om de landstitel.

Anderlecht nam de derde plek over van Genk door met 1-0 te winnen bij STVV, door een doelpunt van Yari Verschaeren. Genk had een dag eerder met 3-2 verloren van Antwerp, na een voorsprong van 2-0.

AA Gent won op de slotdag van de reguliere competitie met 7-2 bij Zulte Waregem en verzekerde zich zo ten koste van de tegenstander van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

Meer uit Voetbal

Voetballers Congo annuleren trainingskamp vanwege uitbraak ebola

KINSHASA (ANP/AFP) - Het nationale voetbalteam van de Democratische Republiek Congo heeft een trainingskamp in eigen land ter voorbereiding op het WK geannuleerd vanwege een ebola-uitbraak in het land. Dat meldt een van de stafleden aan het Franse persbureau AFP.

1 uur geleden
Emery ziet Europa League als begin nieuwe gloriejaren Aston Villa

ISTANBUL (ANP/AFP) - Trainer Unai Emery hoopt dat de winst van de Europa League het begin is van nieuwe gloriejaren van Aston Villa. De 54-jarige Spanjaard zei dat de club uit Birmingham de zege van 3-0 op SC Freiburg in de finale in Istanbul moet gebruiken als basis voor "een ambitieus nieuw tijdperk."

1 uur geleden
Southampton verliest beroep tegen uitsluiting finale play-offs

SOUTHAMPTON (ANP/RTR) - Southampton heeft het beroep verloren tegen de uitsluiting van deelname aan de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat maakte de English Football League (EFL) bekend. Southampton had voor de gewonnen halve finale tegen Middlesbrough (2-1) de tegenstander heimelijk gefilmd. Middlesbrough neemt de plaats van Southampton in bij de finale van de play-offs tegen Hull City.

11 uur geleden
Aston Villa wint Europa League na ruime zege op SC Freiburg

ISTANBUL (ANP) - Aston Villa heeft voor het eerst in 44 jaar een Europese prijs veroverd. De Engelse formatie van trainer Unai Emery was in de finale van de Europa League in Istanbul met 3-0 te sterk voor SC Freiburg uit Duitsland. Ian Maatsen viel in de slotfase in bij de ploeg uit Birmingham, zijn ploeggenoten Marco Bizot en Lamare Bogarde bleven op de bank.

12 uur geleden
FC Volendam wint eerste duel finale play-offs na fouten Willem II

TILBURG (ANP) - FC Volendam heeft een goede stap gezet richting een langer verblijf op het hoogste niveau. De nummer 16 van de Eredivisie won de eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om promotie/degradatie met 2-1 bij Willem II. Volendam dankte de zege onder meer aan twee blunders achterin bij de club uit de Keuken Kampioen Divisie. De returnwedstrijd is zaterdag in Volendam.

14 uur geleden
FC Utrecht kan geen beroep doen op Min tegen sc Heerenveen

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans van FC Utrecht kan donderdag in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal tegen sc Heerenveen geen beroep doen op David Min. "Hij heeft lichte liesklachten, dus hij haalt de wedstrijd van morgen helaas niet", zei de coach woensdag.

16 uur geleden
UEFA past format Nations League en EK-kwalificatie aan

NYON (ANP) - De UEFA past vanaf 2028 het format van de Nations League en de EK-kwalificatie aan. De Europese voetbalbond hoopt er met de wijzigingen voor te zorgen dat er meer spanning komt en dat er minder wedstrijden zijn waar niets meer op het spel staat. Dat meldt de UEFA in een persbericht.

16 uur geleden