Landstitel ver weg voor Benfica na verlies tegen Marítimo
FUNCHAL (ANP) - Benfica lijkt de strijd om de Portugese landstitel te hebben opgegeven. De titelverdediger ging maandagavond in het uitduel met CS Marítimo voor de tweede keer op rij onderuit (2-0).
Jorge Correa en Rodrigo Pinho maakten de doelpunten voor Marítimo in Funchal. Benfica houdt een achterstand van drie punten op koploper FC Porto, dat maandagavond nog op bezoek gaat bij FC Paços Ferreira. Beide titelkandidaten komen na maandag nog vijf keer in actie.
Benfica verloor vorige week van middenmoter Santa Clara (3-4). Marítimo klom met de zege naar een voorlopige twaalfde plaats op de ranglijst.
Benfica werd vorig jaar voor de 37e keer kampioen van Portugal.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
11 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden