
Landbouwvoertuig uitgebrand in boomgaard bij Kapelle
KAPELLE - De brandweer is vrijdagmiddag met spoed opgeroepen voor een voertuigbrand aan de Klapweg in Kapelle. Er bleek een tractor in de brand te staan in een boomgaard.
De melding kwam rond 14.30 uur binnen en de brandweer is met spoed ter plaatse gegaan. Van een afstand was al veel rook te zien. In een boomgaard stond een landbouwvoertuig in brand. Ondanks het snelle optreden van de brandweer was de tractor niet meer te redden.
Meer uit Reimerswaal
YERSEKE - De haven van Yerseke, die nu volop vernieuwd wordt, is in 1870 aangelegd voor de oesterteelt. De aanleg van de spoorlijn naar Yerseke in 1868 maakte export van oesters naar Duitsland en Frankrijk mogelijk. En de Yerseke Moer was ooit een moerasbos. Deze en vele andere wetenswaardigheden krijgen wandelaars mee bij de nieuwe route 'Verhaallijnen Yerseke'.
10 uur geledenKAPELLE/KRUININGEN - Door medewerkers volledig vrij te maken voor de stikstofproblematiek wil provinciebestuurder Wilfried Nielen de acute problematiek met de uitstoot van stikstof het hoofd bieden.
1 dag geledenKAPELLE - Met een fleurige bos bloemen heeft wethouder Annebeth Evers namens de gemeente Kapelle regenboogambassadeur François bedankt bij zijn afscheid.
1 dag geledenYERSEKE - Op Internationale Walvisdag zondag begint stichting Rugvin met een adoptieprogramma voor bruinvissen in de Oosterschelde. 'Deze kleinste walvisachtigen van Europa hebben het moeilijk en kunnen alle hulp gebruiken om te overleven', aldus de stichting.
2 dagen geledenKAPELLE - In dorpshuis De Vroone in Kapelle treedt zangeres Stephanie Struijk vrijdagavond op. Dit valentijnsconcert begint om 20.00 uur.
4 dagen geledenKAPELLE - In de eerste maand van het jaar hebben de teams van onze vereniging weer van zich laten horen. De leden van de wedstrijdgroepen hebben weer een aantal plaatsingswedstrijden geturnd.
5 dagen geledenKAPELLE - Er staan weer twee nieuwe projecten op het participatieplatform Kapelle Participeert.
5 dagen geleden