Landbouwvoertuig haalt politie met meer dan 100 km/h in: Bestuurder moet rijbewijs inleveren
OUD-VOSSEMEER - De politie heeft gisteren een landbouwvoertuig in beslag genomen vanwege een grote snelheidsovertreding. De bestuurder, een 23-jarige man uit Oud-Vossemeer, moet zijn rijbewijs inleveren.
De politieagent die de overtreding constateerde reed zelf met 100 kilometer per uur op de A4 ter hoogte van Halsteren. Daar werd hij ingehaald door een landbouwvoertuig dat over de Parallelweg reed.
Omdat het voertuig gekeurd is als een landbouwvoertuig, is de toegestane maximumsnelheid volgens het Regelement Verkeersregels en Verkeerstekens slechts 40 kilometer per uur.
De bestuurder, een 23-jarige man uit Oud-Vossemeer, moest zijn rijbewijs inleveren. Ook is zijn voertuig in beslag genomen. De chauffeur wordt op een later moment gehoord over de overtreding.
Meer uit Tholen
WEST-BRABANT/THOLEN - Naasten kunnen in het Bravis ziekenhuis tijdens een opname actief meedoen in de zorg, als patiënten én naasten dat willen. Op verschillende verpleegafdelingen loopt sinds deze maand de proef Samen zorgen, waarin partners, familieleden of andere naasten ondersteunen bij dagelijkse handelingen zoals eten en drinken, bewegen of aanwezig zijn bij gesprekken met zorgverleners.
12 uur geledenTHOLEN - De Partij van de Arbeid (PvdA) Tholen gaat verder als PRO. Het lokale fractiebestuur nam dit besluit naar aanleiding van de landelijke fusie met GroenLinks.
16 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenTHOLEN - Het NK Tegelwippen is voor de zevende en laatste keer van start gegaan. Tot 31 oktober gaat heel Nederland opnieuw aan de slag met het verwijderen van tegels uit de tuin en het vervangen ervan door planten, gras of bloemen. Tijdens deze sloteditie maken deelnemers kans om een uniek stukje gras te winnen.
1 dag geledenWEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.
2 dagen geleden