Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Lampard wil jaren doorgaan bij Chelsea

Lampard wil jaren doorgaan bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Het contract van Frank Lampard bij Chelsea loopt nog 1,5 jaar door, maar de Engelse manager wil dolgraag langer blijven. De 42-jarige Lampard, oud-speler van Chelsea, eindigde vorig seizoen met zijn ploeg op de vierde plaats in de Premier League. "De tijd vliegt. Ik wil heel graag onderdeel zijn van de langetermijnplannen hier bij Chelsea", zei Lampard in de aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Leeds United.

Zijn voormalige teamgenoot Branislav Ivanovic schoof Lampard deze week in een interview naar voren als toekomstig bondscoach van Engeland. "Ik waardeer die suggestie van Branislav", zei Lampard. "Ik ben heel patriottistisch, ik hield ervan om voor mijn land te voetballen. Maar ik wil eerst de komende jaren zo goed mogelijk presteren met Chelsea. Als ik ooit de kans krijg om bondscoach te worden, dan ga ik daar zeker over nadenken. Maar in deze wereld moet je nooit te ver vooruit kijken."

Chelsea investeerde afgelopen zomer bijna 250 miljoen euro in de selectie. Onder anderen Hakim Ziyech, Kai Havertz, Timo Werner en Thiago Silva kwamen naar Londen. De ploeg van Lampard verloor in de Engelse competitie pas één wedstrijd en staat op de derde plek. De 'Blues' hebben zich ook al geplaatst voor de knock-outfase van de Champions League. "Maar ik denk dat we pas volgend seizoen echt kunnen meedoen om de prijzen. Alle aankopen hebben tijd nodig om zich aan te passen", aldus Lampard.

Meer uit Voetbal

Everton-trainer noemt absurde rode kaart niet onoverkomelijk

MANCHESTER (ANP) - De rode kaart die een speler van Everton maandagavond kreeg voor een slaande beweging naar een ploeggenoot, is volgens trainer David Moyes niet onoverkomelijk. Speler Idrissa Gueye heeft zijn excuses aangeboden en daarmee is de zaak wat Everton-trainer Moyes betreft opgelost. "Dit soort dingen gebeuren nu eenmaal in het voetbal", zei hij.

14 minuten geleden
Benfica-coach Mourinho ziet duel met Ajax als 'essentieel'

AMSTERDAM (ANP) - Trainer José Mourinho van Benfica ziet het Champions League-duel met Ajax van dinsdag als "essentieel voor beide teams". Ajax en Benfica zijn de enige clubs in het belangrijkste Europese toernooi die alle vier duels hebben verloren. "Ajax is geen team voor nul punten na vier wedstrijden, net als wij", zei Mourinho een dag voor het duel in Amsterdam.

4 uur geleden
Jeugdinternational Addai twee keer trefzeker bij ruime zege Como

TURIJN (ANP) - Jeugdinternational Jayden Addai heeft Como op weg geholpen naar een ruime 5-1-uitzege op Torino. De 20-jarige aanvaller maakte de eerste twee doelpunten van het elftal van trainer Cesc Fàbregas.

5 uur geleden
Ajax praat met Jordi Cruijff voor functie van technisch directeur

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is met Jordi Cruijff in gesprek over de functie van technisch directeur. De club onderzoekt of de zoon van de overleden clublegende Johan Cruijff interesse heeft om Alex Kroes op te volgen.

7 uur geleden
Bondscoach Veurink ziet drie speelsters afhaken bij Oranje

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink heeft in de voorbereiding op de oefenwedstrijd tegen Portugal drie speelsters geblesseerd zien afhaken. Jill Roord, Janou Levels en Lotte Keukelaar zijn wegens blessures niet meer bij de selectie. Veurink heeft Nina Nijstad, Danique Tolhoek en Kayleigh van Dooren als vervangsters opgeroepen. "November is altijd een uitdagende maand. Voor mij als coach staat de gezondheid van speelsters op één", aldus Veurink in Zeist.

8 uur geleden
Ajax gaat tegen Benfica op zoek naar vertrouwen en punten

AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil de thuiswedstrijd tegen Benfica in de Champions League benutten om vertrouwen te winnen. "En dat lukt als we winnen", zei interim-trainer Fred Grim op een persconferentie. "Daar gaan we dus voor. We willen van die hatelijke nul af."

10 uur geleden
Herstelde Rosa kan met Ajax tegen Benfica spelen

AMSTERDAM (ANP) - Lucas Rosa kan dinsdagavond met Ajax tegen Benfica uitkomen in de Champions League. "Hij heeft goed getraind", zei interim-trainer Fred Grim. "Hij kan weer spelen."

10 uur geleden