Lammers: jammer dat samenwerking met Jumbo stopt
ZANDVOORT (ANP) - Sportief directeur Jan Lammers betreurt het dat Jumbo stopt met de financiële steun voor de Formule 1-race in Zandvoort. Het driejarige contract met de Dutch Grand Prix loopt na dit jaar af en wordt niet verlengd.
"Het is jammer dat de samenwerking eindigt", zei Lammers. "Jumbo is een fijne dynamische partner. We kunnen met veel plezier en trots terugkijken op deze samenwerking. We hebben twee geweldige edities in Zandvoort gehad en ook dit jaar wordt het weer fantastisch."
Jumbo stopt na dit seizoen ook met de sponsoring van Max Verstappen. Door de steun aan de tweevoudig wereldkampioen stond het bedrijf mede aan de basis van het terughalen van de Grand Prix naar Zandvoort. Lammers prijst de bijzondere instelling van het bedrijf. "Jumbo heeft het succes altijd gedeeld met de gemeenschap. Ze zijn daarom van grote waarde geweest. Het is jammer dat het allemaal zo is gegaan."
Frits van Eerd
Lammers doelt hiermee op de arrestatie van de oud-Jumbo-baas Frits van Eerd. De auto- en motorsportliefhebber is verdachte in een witwaszaak. "Heel zijn leven staat op zijn kop. Maar het is nog steeds niet duidelijk of het om een strafbaar feit gaat. Straks blijkt over vijf jaar dat dit niet het geval is en dan is er zoveel verloren gegaan", aldus Lammers.
Hij verwacht dat er snel weer een opvolger voor Jumbo gevonden kan worden. "Er is voldoende belangstelling van sponsors."
Meer uit Sport
ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.
4 uur geledenMARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.
4 uur geledenARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.
19 uur geledenWAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.
19 uur geledenWAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.
21 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.
23 uur geledenSTUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.
1 dag geleden