Lakers onzeker over geblesseerde basketbalvedette James
LOS ANGELES (ANP/RTR) - Basketbalvedette LeBron James van Los Angeles Lakers heeft een liesblessure die hem mogelijk aan de kant houdt bij de komende wedstrijden van de koploper in de westelijke divisie van de NBA. De Lakers treffen zaterdag Memphis Grizzlies en zondag New Orleans Pelicans.
James liep de blessure dinsdag op in het met 118-109 gewonnen thuisduel met de Pelicans. Hij maakte toen wel 40 punten. De 35-jarige sterspeler ontbrak donderdag al tegen Golden State Warriors, maar zonder zijn aanwezigheid wisten de Lakers eenvoudig te winnen (116-86).
Koploper Milwaukee Bucks van de oostelijke divisie boekte een monsterzege van 133-86 op Oklahoma City Thunder. De Griek Giannis Antetokounmpo blonk uit met 32 punten voor de Bucks, die voor de derde keer dit seizoen met meer dan 40 punten verschil een wedstrijd wonnen en daarmee een NBA-record evenaarde.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A verstevigd. De ploeg won de thuiswedstrijd tegen Juventus (3-2) en heeft nu 8 punten meer dan AC Milan, dat een duel minder heeft gespeeld.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen opnieuw een gouden medaille behaald. De 24-jarige Nederlander was na de 1000 meter ook de beste op de 1500 meter. Van 't Wout komt in Milaan ook nog in actie op de 500 meter.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben zich bij de Olympische Spelen opnieuw gekwalificeerd voor de finale van de aflossing. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoƫ Florence Deltrap eindigden in de eerste halve finale als eerste.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen zonder problemen de kwartfinale op de 1000 meter bereikt. De winnares van goud op de 500 meter was in de vierde van acht voorronden veruit de snelste.
8 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos is er na haar bronzen medaille van vier jaar geleden in Beijing bij de Olympische Spelen niet opnieuw in geslaagd op het podium te eindigen. De 32-jarige Nederlandse beleefde in het Cortina Sliding Centre twee teleurstellende dagen en moest zich tevredenstellen met de dertiende plaats.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout is bij de Olympische Spelen doorgedrongen tot de halve finale op de 1500 meter. De 24-jarige Nederlander, die donderdag op de 1000 meter als eerste Nederlander goud won op een individuele afstand op de Spelen, was in de vierde van zes kwartfinales de snelste. Van 't Wout kwam geen moment in de problemen.
9 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos gaat niet opnieuw een olympische medaille winnen. Na het brons van vier jaar geleden tijdens de Spelen van Beijing staat de 32-jarige Nederlandse in Cortina d'Ampezzo na drie runs op de twaalfde plaats. Na de eerste twee runs op vrijdag nam ze nog de dertiende plek in.
10 uur geleden