Lagere omzet deert resultaat New Skool Media niet
AMSTERDAM (ANP) - New Skool Media is coronajaar 2020 naar eigen zeggen goed doorgekomen. De uitgever van magazines als EW, Seasons, Columbus Magazine, delicious., KIJK, Beleggers Belangen, Fiets en Truckstar sloot het jaar af met een lagere omzet, maar wist het bedrijfsresultaat flink op te voeren.
Door de impact van de crisis daalde de omzet van de onderneming vorig jaar met 12 procent. Naast het wegvallen van advertentie-inkomsten zorgde ook het wegvallen van evenementen als Truckstar Festival ervoor dat er minder omzet werd behaald. Ook de losse verkoop van tijdschriften viel door de crisis lager uit.
New Skool Media haalde volgens financieel directeur Lars Duurinck vooral voordelen uit het effectiever inrichten van de organisatie. Ook werd extra ingezet op digitalisering. Dit resulteerde in een groei van het bedrijfsresultaat met 15 procent tot 1,2 miljoen euro. In de eerste maanden van dit jaar groeien winst en omzet, aldus het bedrijf.
New Skool Media is naar eigen zeggen de op een na grootste uitgever van magazines in Nederland. Het bedrijf heeft negentien consumentenmerken die goed zijn voor 300.000 abonnees. Circa 90 procent van de omzet van het bedrijf wordt met abonnementen verdiend.
Meer uit Financieel
BERLIJN (ANP/DPA) - Bij veel tankstations in Duitsland is de literprijs voor benzine vrijdag onder de 2 euro gezakt. Dat komt door een tijdelijke accijnsverlaging van ongeveer 17 cent om de pijn te verzachten van de gestegen brandstofprijzen door de oorlog in het Midden-Oosten. Die al eerder aangekondigde maatregel ging vrijdag in en geldt tot eind volgende maand.
18 minuten geledenMONTREAL (ANP/BLOOMBERG) - Air Canada heeft zijn vooruitzichten voor dit jaar opgeschort. De luchtvaartmaatschappij doet dit vanwege de stijgende prijzen van vliegtuigbrandstof, die het gevolg zijn van de oorlog in Iran.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Winkeliers hebben in maart duidelijk meer omgezet dan in dezelfde maand vorig jaar. Van een mogelijke 'shopdip' door geschrokken reacties op de oorlog in het Midden-Oosten was dus absoluut geen sprake, volgt uit cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
1 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump schrapt zijn importheffingen op Schotse whisky. Hij zegt dat te doen ter ere van de Britse koning Charles en koningin Camilla, die hun staatsbezoek aan de Verenigde Staten hebben afgesloten.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De huizenprijzen zullen naar verwachting de rest van dit jaar niet meer stijgen, voorspelt ING in een rapport over de woningmarkt. In de grote steden blijft de huizenprijsontwikkeling naar verwachting achter bij het landelijk gemiddelde en zouden de prijzen kortstondig zelfs wat kunnen zakken, stellen de marktkenners van de bank. Na jaren van groei is het voor het eerst in lange tijd dat een bank verwacht dat de huizenmarkt niet verder groeit.
7 uur geledenZOETERMEER (ANP) - De Nederlandse technologische industrie heeft steeds meer last van de handelsoorlog die de Amerikaanse president Donald Trump vorig jaar ontketende. Dat meldt FME, de ondernemersorganisatie voor de technologische industrie, na een onderzoek onder 156 bedrijven dat eerder deze maand is uitgevoerd.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De huizenprijzen zullen naar verwachting de rest van dit jaar niet meer stijgen, voorspelt ING in een rapport over de woningmarkt. In de grote steden blijft de huizenprijsontwikkeling naar verwachting achter bij het landelijk gemiddelde en zouden de prijzen kortstondig zelfs wat kunnen zakken, stellen de marktkenners van de bank. Na jaren van groei is het voor het eerst in lange tijd dat een bank verwacht dat de huizenmarkt niet verder groeit.
9 uur geleden