Ladies Nightride kleurt Grote Markt niet meer geel, maar blauw
GOES - De vijfde Ladies Nightride vindt plaats op vrijdag 14 juni. Start- en finishpunt zijn zoals altijd op de Grote Markt in Goes.
De benefiettocht vindt traditiegetrouw plaats op de dag voor de Delta Ride for the Roses in Goes, maar deze vindt dit jaar niet plaats.
In plaats daarvan is op zaterdag de Delta Ride Zeeuws-Vlaanderen.
Landelijk
Op zondag 15 september is de gemeente Goes voor de derde keer gastheer van de landelijke Ride for the Roses. Aan het programma van de Ladies Nightride is een tocht van 45 kilometer toegevoegd.
Van de dames op deze afstand wordt verwacht dat ze fietsen op een racefiets of E-bike. Zij moeten namelijk om 22.00 uur terug zijn, net als de deelnemers aan de 15 en 30 kilometer. Het evenement krijgt dit jaar een ander aanzien.
Blauw
Vijf jaar geleden vroegen de organisatoren aan alle deelnemers of ze geel wilden dragen vanwege de Tour de France in datzelfde jaar. Vanaf dit jaar zijn de website, het rugnummer en de T-shirts blauw. De opbrengst van de Ladies Nightride is bestemd voor KWF Kankerbestrijding.
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
12 uur geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 dag geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
4 dagen geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
5 dagen geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
5 dagen geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
5 dagen geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
5 dagen geleden