Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Laatste repatriëringsvlucht vanuit Marokko aangekomen op Schiphol

Laatste repatriëringsvlucht vanuit Marokko aangekomen op Schiphol

HAARLEMMERMEER (ANP) - Op Schiphol is vrijdag de laatste van tien repatriëringsvluchten vanuit Marokko aangekomen. Het toestel landde rond 23.30 uur en was eerder op de avond vertrokken vanuit Marrakesh, meldt Transavia.

Omdat het aantal coronabesmettingen in Nederland oploopt, stelde Marokko vorige week een vliegverbod van en naar Nederland in. Het Noord-Afrikaanse land gaf Transavia nog wel toestemming om tien repatriëringsvluchten uit te voeren. Deze week werd zeven keer vanuit Marokko naar Nederland gevlogen en eind vorige week waren al drie vluchten uitgevoerd.

Hoeveel mensen door Transavia zijn opgehaald, is niet bekend. De luchtvaartmaatschappij zei begin deze week ervan uit te gaan dat iedereen die met Transavia naar Marokko is gevlogen via de tien vluchten ook weer kan terugkeren.

Meer uit Binnenland

Brandweer redt persoon uit brandende woning in Zeewolde

ZEEWOLDE (ANP) - De brandweer heeft in Zeewolde in Flevoland een persoon uit een brandende woning gered. Dat gebeurde in de nacht van vrijdag op zaterdag aan het Fluitekruid.

1 uur geleden
Honderden betogers bij pro-Koerdische demonstratie op de Dam

AMSTERDAM (ANP) - De pro-Koerdische demonstratie voor vrede in de Syrische regio Rojava in Amsterdam is onder veel politiebegeleiding aangekomen op de Dam. De demonstratie begon met tientallen mensen die kaarsen ontstaken voor het Centraal Station. Inmiddels is de groep gegroeid tot honderden betogers en zijn er tientallen politiebusjes en ME'ers aanwezig op de Dam. Dat meldt een verslaggever van het ANP.

9 uur geleden
Kaarsen en stilte bij pro-Koerdische demo Amsterdam Centraal

AMSTERDAM (ANP) - Zo'n vijftig tot honderd betogers zijn vrijdag rond 18.00 uur voor Amsterdam Centraal samengekomen. Ze roepen op tot vrede voor Rojava, een noordelijke provincie van Syrië waar veel Koerden wonen, aldus een verslaggever van het ANP.

9 uur geleden
Foodwatch neemt juridische stappen tegen Nestlé om babyvoeding

AMSTERDAM (ANP) - Voedselwaakhond Foodwatch zegt juridische stappen te nemen tegen Nestlé rondom mogelijk besmette babyvoeding. Foodwatch vindt dat het voedingsconcern verwijtbaar heeft gehandeld en eist dat alle informatie openbaar wordt gemaakt. Franse autoriteiten hebben een onderzoek ingesteld naar de dood van twee baby's, die babyvoeding van het voedingsconcern hadden gedronken.

10 uur geleden
Veiligheidsrisicogebied in centrum Amsterdam om meerdere demo's

AMSTERDAM (ANP) - In het gebied rond Amsterdam Centraal en de Dam is sinds vrijdagmiddag 16.00 uur een veiligheidsrisicogebied van kracht.

11 uur geleden
Hoger beroep opruiingszaak Gideon van Meijeren duurt twee dagen

DEN HAAG (ANP) - Het gerechtshof in Den Haag trekt volgende week twee dagen uit voor de behandeling van het hoger beroep in de strafzaak tegen Tweede Kamerlid Gideon van Meijeren van Forum voor Democratie. Het hof kondigt aan dat belangstellenden de zittingen woensdag en donderdag kunnen volgen via een livestream.

12 uur geleden
Bezoekersaantal Nationaal Archief omhoog door oorlogsarchief

DEN HAAG (ANP) - De bezoekersaantallen van het Nationaal Archief in Den Haag zijn vorig jaar flink gestegen ten opzichte van de jaren ervoor. Volgens de organisatie komt dat "door alle aandacht" voor het oorlogsarchief, ofwel het Centraal Archief Bijzondere Rechtspleging (CABR). Daarin staan dossiers van zo'n 425.000 mensen die na de oorlog zijn onderzocht wegens mogelijke collaboratie met de nazi's.

12 uur geleden