Kwaliteitskeurmerk voor ziekenhuis Adrz verlengd
Het onafhankelijke onderzoeksbureau Qualicor Europe oordeelt dat de kwaliteit en veiligheid van de zorg bij ziekenhuis Adrz goed is.
‘Om er zeker van te zijn dat de ziekenhuiszorg aan (inter)nationale standaarden voldoet, laten we de kwaliteit en veiligheid van de zorg eens per vijf jaar toetsen’, laat Adrz weten. Qualicor Europe (voorheen het Nederlands Instituut voor Accreditatie in de Zorg) toetst zorginstellingen op het naleven van internationaal vastgestelde kwaliteitseisen. De organisatie kijkt onder meer naar het toedienen van medicatie, gebruik van medische apparatuur en hygiëne. Ook nemen ze documentatie en processen onder de loep. ‘Daarnaast bezoeken ze verschillende afdelingen, spreken medewerkers en kijken mee met het werk. Op basis van een groot aantal normen, geven ze voor de komende vijf jaar opnieuw de accreditatie af.’
Jolanda de Vries, lid van de raad van bestuur van Adrz, is trots op alle medewerkers. ‘Iedere dag werken we hard aan het bieden van zo goed mogelijke en veilige zorg. Daarbij is aandacht voor onze patiënten en hun naasten ons uitgangspunt. We hebben een uitdagende periode achter de rug, die veel van de flexibiliteit van onze medewerkers heeft gevraagd. Om je daarnaast voor te bereiden om zo’n belangrijke accreditatie, vereist veerkracht en doorzettingsvermogen. Het is dan ook goed om bevestigd te krijgen dat we het met zijn allen goed doen.’
Meer uit Beveland
COLIJNSPLAAT - Zondagochtend heeft zich in een woning aan de Voorstraat in Colijnsplaat een ernstige medische situatie voorgedaan waarbij een reanimatie nodig was.
1 maand geledenGOES - Zaterdagochtend ontstond een brand in een bijgebouw aan de J.D. van Mellestraat in Goes. De brandweer kwam snel ter plaatse en heeft de brand geblust.
1 maand geledenGOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
1 maand geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
1 maand geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
1 maand geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 maand geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 maand geleden