Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kunstenaar Martijn Kluijfhout vraagt om hulp na het oplopen van een dwarslaesie

Kunstenaar Martijn Kluijfhout vraagt om hulp na het oplopen van een dwarslaesie

MIDDELBURG - Kunstenaar Martijn Kluijfhout was in mei 2020 in zijn loods aan het werk toen hij van een ladder viel en zijn rug brak. Het gevolg? Een incomplete dwarslaesie waarvan het herstel complexer is dan hij dacht. In 2021 haalde hij met een inzamelingsactie via het GoFundMe-platform al eens €40.000 op, dus hij besloot afgelopen september opnieuw om hulp te vragen. Dit keer hoopt hij met het streefbedrag van ruim €80.000 weer te kunnen zwemmen, een bus aan te schaffen, een lasersnijder voor zijn werk als kunstenaar te kopen en zijn werkruimte aan te kunnen passen.

Voor zijn ongeval was Martijns grootste hobby windsurfen en tegenwoordig is ‘in het water zijn’ nog steeds het enige moment waarop hij geen pijn ervaart. Hij heeft al een plek gevonden waar een betonblokken-bouwlift op een aanhanger kan staan, maar hij heeft ook een bus nodig, met een bed en een wc, om hem naar het buitenwater te kunnen vervoeren. Omdat hij als zzp-er, ondanks zijn ongeval, gewoon door moet blijven werken, wil hij graag investeren in een lasersnijder. Hiermee kan hij lichtbakken maken en de mogelijkheden voor Letterpress uitbreiden.

Streefbedrag
“Veel dingen gaan goed, de mogelijkheden zijn er, behalve het geld dus. Ik was me letterlijk kapot aan het werken. Overbelaste schouders en een tenniselleboog. Niet handig als je alles moet doen op armkracht. Alles is zó ingewikkeld geworden sinds mijn ongeluk”, aldus Martijn. Om te kunnen zwemmen heeft Martijn 16.000 euro nodig. Voor de aanschaf van een bus en de daarbij behorende aanpassingen heeft hij 40.000 euro nodig. De lasersnijder die hij op het oog heeft kost 10.000 euro en tot slot zou hij graag wat aanpassingen willen doen aan zijn werkruimtes voor 15.000 euro. Daarnaast geeft hij in zijn campagne aan op zoek te zijn naar iemand die zijn video’s kan monteren, iemand die zijn subsidie-aanvragen voor hem kan doen en verkooppunten voor zijn kunst. Het streefbedrag van de campagne is 81.000 euro.
De campagne is te vinden op https://gf.me/v/c/gfm/wonderen-zijn-welkom-kluijfhout-20.

Meer uit Middelburg

Maak kennis met duiksport bij Duikteam Zeeland

MIDDELBURG - Ben je na de film De Wilde Noordzee enthousiast over het duiken geworden, dan ben je welkom voor een introductieduik. Duikvereniging Duikteam Zeeland biedt op de woensdagen 26 november en 17 december gratis introductieduiken aan in het Feel Fit Center Middelburg-Vlissingen. 

9 uur geleden
Veerse Meer presenteert eerste gastheren en -vrouwen

VEERE - Namens de gebiedssamenwerking Veerse Meer zijn de eerste tien gastheren en -vrouwen van het Veerse Meer verwelkomd.

14 uur geleden
Vrienden Loterij blijft Zeeuws Museum in Middelburg steunen: samenwerking met vijf jaar verlengd

MIDDELBURG - De Vrienden Loterij verlengt de samenwerking met het Zeeuws Museum in Middelburg met vijf jaar. Voor de periode van 2026 tot en met 2030 ontvangt het museum opnieuw een jaarlijkse bijdrage van € 250.000. 

18 uur geleden
Herdenking Tweede Wereldoorlog in Serooskerke en Vrouwenpolder zaterdag

VROUWENPOLDER/SEROOSKERKE - In Vrouwenpolder en Serooskerke wordt zaterdag de beëindiging van de Tweede Wereldoorlog herdacht.

19 uur geleden
Proef méér dan een maaltijd met Stichting Thuisgekookt

MIDDELBURG - Uit recent onderzoek blijkt dat meer dan de helft van de ouderen eenzaamheidsgevoelens ervaart (Bron: Nationaal Ouderenonderzoek, 2025). Nu de dagen korter worden en de avonden langer, is goed gezelschap en een warme huisgemaakte maaltijd belangrijker dan ooit. Stichting Thuisgekookt wil deze ouderen die - vanwege de leeftijd, ziekte of een beperking - niet meer elke dag zelf kunnen koken, oproepen om zich aan te melden bij Stichting Thuisgekookt voor hulp bij de warme maaltijd én waardevol contact met een thuiskok uit de buurt.

1 dag geleden
Zeeuwse jongeren laten stem horen tijdens Provinciaal Jeugddebat

MIDDELBURG - Het Provinciaal Jeugddebat vond dinsdag plaats in de Statenzaal van het Zeeuwse provinciehuis in Middelburg. Meer dan twintig jongeren tussen de 12 en 18 jaar, van verschillende onderwijsinstellingen, lieten hun mening horen over actuele provinciale kwesties en gingen in debat met Statenleden van de provincie Zeeland. Door mee te doen aan het Jeugddebat maken jongeren kans op deelname aan het Nationaal Jeugddebat in de Tweede Kamer. 

1 dag geleden
Elke donderdag welkom in huiskamercafé bibliotheek Middelburg

MIDDELBURG - De tafel is al gezellig gevuld, maar er kan een tweede tafel bij. In de bibliotheek in Middelburg is elke donderdagmiddag het huiskamercafé te bezoeken. Gratis en zonder aanmelden. Iedereen die het leuk vindt om een praatje te maken met een kopje koffie of thee erbij, is van harte welkom. 

1 dag geleden