Kuipers en Makkelie scheidsrechter in Grieks bekertoernooi
ZEIST (ANP) - Björn Kuipers en Danny Makkelie zijn door de Griekse voetbalbond gevraagd om de halve finales van de Griekse beker te fluiten. Dit heeft de KNVB laten weten. Het gaat om de tweede wedstrijden van Aris Saloniki - AEK Athene (Makkelie) en Olympiakos Piraeus - PAOK Saloniki (Kuipers). De duels worden op 24 juni gespeeld.
De Nederlanders leiden de wedstrijden niet alleen op verzoek van de Griekse bond, maar ook op verzoek van de UEFA. Op die manier kunnen ze wedstrijdritme op doen om in augustus goed voorbereid aan de start te verschijnen van de nog te spelen wedstrijden in de Champions League en de Europa League, die respectievelijk in Portugal en Duitsland worden afgewerkt.
De heenwedstrijden van de halve finales om de Griekse beker werden begin maart gespeeld. Door de uitbraak van de coronacrisis konden de returns niet eerder gespeeld worden.
Beide scheidsrechters nemen hun eigen team mee naar Griekenland.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.
10 uur geledenLEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.
10 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.
12 uur geledenVELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.
13 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.
13 uur geleden