Kuip uitverkocht voor vertoning finale op grote schermen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft alle bijna 48.000 kaarten verkocht voor het uitzenden van de finale van de Conference League tegen AS Roma komende woensdag op vier grote schermen in De Kuip.
De Rotterdamse club stelt het stadion beschikbaar voor supporters die de wedstrijd willen kijken die wordt gespeeld in de Albanese hoofdstad Tirana. Voorafgaand aan de finale, die om 21.00 uur begint, zijn er optredens van diverse artiesten en dj's, zoals Lee Towers, Ronnie Flex, Kevin, Nielson, DJ Rob & MC Joe, de Hermes House Band, het Rotterdams Philharmonisch Orkest en DJ Bootsy Paul.
Slechts 3000 Feyenoord-aanhangers kunnen de wedstrijd zelf in de Arena Kombëtare in Tirana bijwonen. Daarnaast kon de club nog zo'n 1000 kaarten kopen voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers.
Op andere plekken in Rotterdam, zoals op het ook al uitverkochte Stadhuisplein, wordt de Europese finale ook uitgezonden op grote schermen.
Meer uit Voetbal
DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
54 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
2 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
6 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
10 uur geleden