
Kuip uitverkocht voor vertoning finale op grote schermen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft alle bijna 48.000 kaarten verkocht voor het uitzenden van de finale van de Conference League tegen AS Roma komende woensdag op vier grote schermen in De Kuip.
De Rotterdamse club stelt het stadion beschikbaar voor supporters die de wedstrijd willen kijken die wordt gespeeld in de Albanese hoofdstad Tirana. Voorafgaand aan de finale, die om 21.00 uur begint, zijn er optredens van diverse artiesten en dj's, zoals Lee Towers, Ronnie Flex, Kevin, Nielson, DJ Rob & MC Joe, de Hermes House Band, het Rotterdams Philharmonisch Orkest en DJ Bootsy Paul.
Slechts 3000 Feyenoord-aanhangers kunnen de wedstrijd zelf in de Arena Kombëtare in Tirana bijwonen. Daarnaast kon de club nog zo'n 1000 kaarten kopen voor sponsoren, partners en familie van de spelers en trainers.
Op andere plekken in Rotterdam, zoals op het ook al uitverkochte Stadhuisplein, wordt de Europese finale ook uitgezonden op grote schermen.
Meer uit Voetbal
ATLANTA (ANP/DPA) - Jamal Musiala (22) staat waarschijnlijk vijf maanden aan de kant met een kuitbeenblessure. De aanvaller van Bayern München liep die kwetsuur op bij het WK voor clubs in de kwartfinale tegen Paris Saint-Germain. Musiala kwam vlak voor rust hard in botsing met de Italiaanse doelman Gianluigi Donnarumma van PSG. Zowel Musiala als Donnarumma was aangedaan door het incident.
6 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Sarina Wiegman vindt dat Engeland "beter moet spelen" en "vaster aan de bal moet zijn" om tegen Nederland een goede kans te maken. Dit zei de bondscoach van Engeland na de 2-1-nederlaag in de eerste groepswedstrijd van het EK tegen Frankrijk. "Natuurlijk zijn we gefrustreerd, want we hebben een heel goede voorbereiding gehad. Maar dat is nooit een garantie dat je de wedstrijd wint", aldus de Nederlandse coach, die in 2017 met Oranje Europees kampioen werd.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de halve finales van het WK voetbal voor clubteams. Het team van trainer Xabi Alonso won in New York in de kwartfinales met 3-2 van de Duitse ploeg Borussia Dortmund. Paris Saint-Germain is in de halve finale de tegenstander.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - Titelverdediger Engeland heeft op het EK in Zwitserland in de eerste groepswedstrijd al een nederlaag moeten incasseren. De ploeg van bondscoach Sarina Wiegman verloor in Stadion Letzigrund in Zürich met 2-1 van een technisch superieur Frankrijk.
10 uur geledenATLANTA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de halve finale van het WK voor clubteams in de Verenigde Staten bereikt. De winnaar van de Champions League van afgelopen seizoen versloeg in het Mercedes-Benz Stadium in Atlanta Bayern München met 2-0. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten.
13 uur geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben na een moeizame eerste helft overtuigend gewonnen van Wales bij de start van het EK in Zwitserland: 3-0. Vivianne Miedema bewees de Europees kampioen van 2017 vlak voor rust een grote dienst met haar honderdste interlandtreffer. In de tweede helft voetbalde Oranje makkelijker en waren Victoria Pelova en Esmee Brugts trefzeker.
14 uur geledenLUZERN (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn het EK in Zwitserland begonnen met een overtuigende 3-0-zege op debutant Wales. Vivianne Miedema bracht de ploeg van bondscoach Andries Jonker in Luzern vlak voor rust na een moeizame eerste helft op voorsprong met haar honderdste interlandtreffer. Victoria Pelova en Esmee Brugts scoorden na rust.
14 uur geleden