Kuijt vindt in verdediger Plat eerste zomeraanwinst Beerschot
ANTWERPEN (ANP) - Beerschot-trainer Dirk Kuijt heeft met voormalig FC Volendam-verdediger Brian Plat de eerste aanwinst van deze zomer binnen. De 24-jarige Plat heeft een contract getekend voor twee jaar, met een optie voor nog een seizoen, bij de naar de hoogste Belgische divisie gepromoveerde club.
"Het zal voor mij de eerste keer zijn dat ik voor een andere ploeg uitkom dan Volendam, dat zal even wennen zijn. Intussen voetbalde ik toch al in meer dan honderd wedstrijden in het profvoetbal in Nederland. Ik voelde dat ik toe was aan een nieuwe uitdaging", reageert Plat in een bericht op de website van Beerschot.
"Na de contractverlengingen die we afgelopen week konden doen, is Brian onze eerste inkomende versterking. Hij is snel, sterk en goed aan de bal. Hij brengt daarbovenop een pak ervaring mee vanuit de Nederlandse eerste en tweede klasse", zegt trainer Kuijt, die sinds eind vorig jaar trainer is van Beerschot en met de club op het tweede niveau de titel pakte.
Meer uit Voetbal
NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
4 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
14 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
14 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
1 dag geleden