Kudus met Ajax mee op trainingskamp naar Oostenrijk
AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus is met Ajax mee op trainingskamp naar Oostenrijk. De 19-jarige Ghanese aanvaller maakte een maand geleden voor ongeveer 9 miljoen euro de overstap van FC Nordsjaelland. Kudus kwam in oefenwedstrijden tot dusverre nog niet in actie omdat hij in afwachting was van een werkvergunning.
Trainer Erik ten Hag selecteerde 32 spelers voor de trip naar Oostenrijk, onder wie de talenten Naci Ünüvar, Devyne Rensch, Brian Brobbey, Kenneth Taylor en Alex Méndez. Ajax reisde met drie dubbeldekkerbussen, om zo de 1,5 meter afstand te kunnen waarborgen, naar Schiphol.
Ajax oefent dinsdag tegen Wolfsberger AC en volgende week zaterdag tegen Red Bull Salzburg. In aanloop naar de start van de eredivisie spelen de Amsterdammers daarna nog vier oefenwedstrijden. Holstein Kiel, Hertha BSC, Eintracht Frankfurt en Union Berlin zijn de tegenstanders.
Zondag 13 september is voor Ajax, dat onlangs ruim won van RKC Waalwijk (6-1) en FC Utrecht (5-1), bij Sparta Rotterdam het eerste competitieduel.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
13 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
17 uur geleden