Kudus met Ajax mee op trainingskamp naar Oostenrijk
AMSTERDAM (ANP) - Mohammed Kudus is met Ajax mee op trainingskamp naar Oostenrijk. De 19-jarige Ghanese aanvaller maakte een maand geleden voor ongeveer 9 miljoen euro de overstap van FC Nordsjaelland. Kudus kwam in oefenwedstrijden tot dusverre nog niet in actie omdat hij in afwachting was van een werkvergunning.
Trainer Erik ten Hag selecteerde 32 spelers voor de trip naar Oostenrijk, onder wie de talenten Naci Ünüvar, Devyne Rensch, Brian Brobbey, Kenneth Taylor en Alex Méndez. Ajax reisde met drie dubbeldekkerbussen, om zo de 1,5 meter afstand te kunnen waarborgen, naar Schiphol.
Ajax oefent dinsdag tegen Wolfsberger AC en volgende week zaterdag tegen Red Bull Salzburg. In aanloop naar de start van de eredivisie spelen de Amsterdammers daarna nog vier oefenwedstrijden. Holstein Kiel, Hertha BSC, Eintracht Frankfurt en Union Berlin zijn de tegenstanders.
Zondag 13 september is voor Ajax, dat onlangs ruim won van RKC Waalwijk (6-1) en FC Utrecht (5-1), bij Sparta Rotterdam het eerste competitieduel.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.
33 minuten geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.
1 uur geledenROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.
2 uur geledenDUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.
20 uur geledenRABAT (ANP) - Algerije heeft zich met een 1-0-overwinning op Burkina Faso geplaatst voor de achtste finales van de Afrika Cup. Feyenoorder Anis Hadj Moussa maakt deel uit van de selectie van het Noord-Afrikaanse land, maar bleef zondagavond net als Ramiz Zerrouki van FC Twente op de bank.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax en Jordi Cruijff hebben mondeling overeenstemming bereikt over de functie van technisch directeur. Dat meldt Ajax in een persbericht. Er moeten volgens de Amsterdamse club nog een aantal stappen worden genomen om tot een definitieve aanstelling te komen. Het doel van de huidige nummer 3 van de Eredivisie is dat Cruijff begin februari kan beginnen.
23 uur geleden