Kroatische aanvoerder Vida speelde eerste helft met coronavirus
ISTANBUL (ANP/RTR) - De Kroatische verdediger Domagoj Vida heeft woensdag zijn opwachting gemaakt in een oefenwedstrijd, terwijl later bleek dat hij positief heeft getest op het coronavirus. De Kroaten namen het in Istanbul op tegen Turkije, waar Feyenoorder Orkun Kökcü na ruim een half uur geblesseerd uitviel (3-3).
Toen eenmaal bekend was dat Vida een positieve test had afgeleverd, werd hij gewisseld. Hij speelde de hele eerste helft. De aanvoerder veroorzaakte voor rust een strafschop.
Alle spelers testten maandag negatief en ondergingen woensdagochtend, op de dag van de wedstrijd, nogmaals een test. Daaruit bleek dat Vida wel positief was. Hij is direct in quarantaine gegaan. Vida speelt voor Besiktas uit Istanbul en hoefde dus niet ver te reizen.
Kroatië treft zaterdag Zweden in de Nations League en dinsdag is Portugal de tegenstander in het landentoernooi.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.
10 minuten geledenZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.
12 minuten geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.
49 minuten geledenZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.
53 minuten geledenZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Oranje-international Caitlin Dijkstra maakt na haar transfervrije vertrek bij VfL Wolfsburg de overstap naar Tottenham Hotspur. Bij de nummer 5 van afgelopen seizoen in Engeland heeft de 27-jarige verdedigster een contract getekend voor "de lange termijn".
3 uur geleden