Kringloopwinkel OverThollig weer open
THOLEN - Woensdag 10 maart gaat de kringloopwinkel weer open! Voor het bezoeken van de winkel kan een tijdslot van 20 minuten gereserveerd worden via de website of onze Facebook pagina OverThollig.
Per tijdslot mogen er 2 klanten in de winkel, maar niet uit hetzelfde gezin. Vanwege het toelaatbare aantal bezoekers zijn kinderen helaas niet welkom. De winkel is ingericht volgens de richtlijnen van het RIVM. Een mondmasker is verplicht. Betalingen liefst contactloos of met pin.
Kleding
Omdat de winkel gesloten was, is de verkoop van winterkleding verlengd tot en met zaterdag 27 maart. Op kleding, schoenen en accessoires 50% - 75% korting.
Inleveren goederen
Het inleveren van goederen kan alleen op afspraak.
Openingstijden
In verband met de corona crisis is de winkel alleen via een reservering toegankelijk.
Contact
Voor informatie kan contact opgenomen worden met 06-25308234.
Wij hopen dat wij u binnenkort weer mogen begroeten in onze winkel aan de Postweg 3c, Tholen of op www.kringloopwinkeltholen.nl.
Meer uit Tholen
HOOGERHEIDE - Door een ongeval met meerdere voertuigen op de A4 bij Hoogerheide moeten automobilisten rekening houden met een vertraging van bijna 45 minuten. Het ongeval gebeurde rond 6.49 uur deze ochtend in de richting van Zeeland/Belgische grens. De file stond op het hoogtepunt vanaf de afrit Tholen tot aan knooppunt Markiezaat.
4 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Aan de Stationsstraat in Sint Philipsland heeft een groot stuk rietveld in brand gestaan. De brandweer was met meerdere voertuigen uitgerukt om het vuur te blussen. Na een uur was de brand onder controle.
21 uur geledenTHOLEN - EBS en de Provincie Zeeland presenteerden vrijdag de eerste bus voor Reizen door Zeeland. Daarmee bereikt de voorbereiding op de nieuwe busconcessie in Zeeland een belangrijke mijlpaal. Vanaf december verzorgt EBS in opdracht van de Provincie Zeeland twaalf jaar lang het openbaar busvervoer met een nieuwe vloot van 73 volledig elektrische BYD-bussen. Daarvan zijn inmiddels 38 voertuigen in Nederland aangekomen; de overige worden deze zomer geleverd.
22 uur geledenOUD-VOSSEMEER - "Wanneer je een brug over wandelt, weet je dat je verkeerd bent gelopen", grapt Dirkjan Havermans voor vertrek tegen twee deelnemers. Uit heel het land wisten wandelliefhebbers het eiland Tholen opnieuw te vinden voor de 36e editie van de Zevendorpentocht.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Het college gaat kijken of het herdenkingsmonument in Tholen beter toegankelijk moet worden gemaakt voor minder mobiele bezoekers. Dat gebeurt nadat Roelof van Duijn (SGP) het college in mei wees op de toegankelijkheid van het monument. Volgens het raadslid kan een rolstoelgebruiker door de opstapjes nu niet zelfstandig meedoen aan de Dodenherdenking.
2 dagen geledenTHOLEN - Vanaf maandag 27 juli start Brabant Water met werkzaamheden op de Bergse Diepsluis in Tholen. Op de zuidelijke havenarm komt een pilothal voor een innovatief onderzoek. Hier onderzoekt Brabant Water hoe drinkwater van zeewater uit de Oosterschelde gemaakt kan worden.
3 dagen geleden