Kringloopwinkel OverThollig weer open
THOLEN - Woensdag 10 maart gaat de kringloopwinkel weer open! Voor het bezoeken van de winkel kan een tijdslot van 20 minuten gereserveerd worden via de website of onze Facebook pagina OverThollig.
Per tijdslot mogen er 2 klanten in de winkel, maar niet uit hetzelfde gezin. Vanwege het toelaatbare aantal bezoekers zijn kinderen helaas niet welkom. De winkel is ingericht volgens de richtlijnen van het RIVM. Een mondmasker is verplicht. Betalingen liefst contactloos of met pin.
Kleding
Omdat de winkel gesloten was, is de verkoop van winterkleding verlengd tot en met zaterdag 27 maart. Op kleding, schoenen en accessoires 50% - 75% korting.
Inleveren goederen
Het inleveren van goederen kan alleen op afspraak.
Openingstijden
In verband met de corona crisis is de winkel alleen via een reservering toegankelijk.
Contact
Voor informatie kan contact opgenomen worden met 06-25308234.
Wij hopen dat wij u binnenkort weer mogen begroeten in onze winkel aan de Postweg 3c, Tholen of op www.kringloopwinkeltholen.nl.
Meer uit Tholen
THOLEN - De binnenstad staat op vrijdag 5 en zaterdag 6 juni volledig in het teken van de Haven- en Vestingdagen Tholen. Bezoekers kunnen genieten van een uitgebreid programma met muziek, een historische kampement, oude ambachten, rondvaarten, markten, straattheater, foodpleinen en grote artiestenavonden. Hieronder volgt het programma.
4 uur geledenSINT PHILIPSLAND - Pieter den Braber (73) uit Sint Philipsland is op 24 april tijdens de lintjesregen benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Naast zijn militaire werk heeft hij zich jarenlang ingezet voor het Rode Kruis. Ook zorgde hij voor een AED in elke woonkern en was hij actief op andere maatschappelijke terreinen.
8 uur geledenTHOLEN - Het Thoolse college van burgemeester en wethouders heeft een akkoord bereikt over de verdeling van de portefeuilles voor de komende vier jaar. Hoewel het college grotendeels ongewijzigd is gebleven, zijn er toch wat verschuivingen. Door de komst van een vierde wethouder zijn taken meer verdeeld en zijn er nieuwe verantwoordelijkheden bijgekomen.
12 uur geledenTHOLEN - De Havendagen in Tholen krijgen dit jaar een middeleeuws karakter. Voor het eerst worden deze gecombineerd met de Nederlandse Vestingstedendagen. Dat betekent dat de stad zich op zaterdag 6 juni volledig onderdompelt in een historische sfeer. Bovendien viert Tholen 660 jaar stadsrechten, wat deze editie extra bijzonder maakt.
1 dag geleden[Advertorial] OUD-VOSSEMEER - Dit jaar viert Manege Vosmaer een bijzonder jubileum: de manege in Oud-Vossemeer is al 55 jaar een vertrouwd adres voor paardenliefhebbers, terwijl de bijbehorende stichting Paardenwelzijn Na Gedane Arbeid haar 25-jarig bestaan viert. Op zaterdag 6 juni komen leerlingen en oud-leden samen voor een feestelijke reünie.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - De leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland bezochten in mei de zoutziederij Zeeuwsche Zoute in Bruinisse.
1 dag geledenTHOLEN - Het nieuwe Thoolse college voor de komende vier jaar is op donderdag 28 mei tijdens de gemeenteraadsvergadering geïnstalleerd. De drie wethouders uit de vorige raadsperiode keren terug, samen met Kees Knulst (SGP), die als vierde wethouder is benoemd. Ook werd een nieuw lid toegelaten tot de raad.
2 dagen geleden