Kringloopwinkel OverThollig gaat weer open
THOLEN - Woensdag 20 mei gaat de kringloopwinkel weer open! De achterliggende periode is de kringloopwinkel ingericht volgens de richtlijnen van het RIVM. Voor de veiligheid van u als klant, maar ook voor de vrijwilligers zijn er regels opgesteld.
Zo mogen er niet meer dan 10 klanten tegelijk in de winkel. Kom zoveel mogelijk alleen naar de winkel. Vanwege het toelaatbare aantal klanten worden er geen kinderen verwacht.
Er is een looproute door de winkel. Gevraagd wordt om zich hieraan te houden. Betalingen liefst contactloos of met pin.
Kleding
Tijdens de openingstijden mogen niet meer dan 2 personen tegelijk naar de bovenverdieping waar de boeken- en de kledingafdeling te vinden is.
De collectie zomerkleding is aangevuld met nieuwe kinderschoenen. Zeker de moeite waard om een kijkje te nemen. Het is mogelijk om op afspraak (met de kinderen) de kledingafdeling te bezoeken. Er kan contact opgenomen worden met één van de contactpersonen of via de mail.
Inleveren goederen
Tijdens de openingstijden kunnen goederen ingeleverd worden. Graag bruikbare, (schoongemaakte), goed werkende artikelen. De spullen kunnen afgegeven worden in de aangrenzende opslagloods.
Openingstijden
Kringloopwinkel OverThollig is elke woensdagmorgen open van 09.00 uur tot 11.30 uur, donderdagmiddag van 13.30 tot 16.00 (!) uur en op vrijdagavond van 18.00 uur tot 20.00 uur. Zaterdag 30 mei is de winkel open van 10.00 (!) tot 15.30 uur. Let op(!): gewijzigde openingstijden met ingang van direct.
Hemelvaartsdag, 21 mei is de winkel gesloten.
Contact
Voor informatie kan contact opgenomen worden met 06-25 30 82 34.
Wij hopen dat wij u binnenkort weer mogen begroeten in onze winkel aan de Postweg 3c, Tholen.
www.kringloopwinkeltholen.nl [l]
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - De brandweer heeft zaterdagmiddag een brand geblust die woedde in een bijgebouw aan de Zuiddijk in Sint Philipsland.
12 uur geledenTHOLEN - Ondernemers uit de gemeente Tholen zijn dinsdag 17 november welkom op de Thoolse Ondernemersavond 2026 in het gemeentehuis in Tholen. Het thema is toekomstbestendige economie en strategische bedrijfsvoering. De toegang is gratis.
15 uur geledenTHOLEN - Wat in de jaren tachtig begon als een zakelijke bedrijvenbeurs, groeide uit tot het grootste gratis netwerkevenement van Zeeland. Tijdens Contacta, op 3, 4 en 5 november in de Zeelandhallen in Goes, komen ook dit jaar weer duizenden ondernemers, bestuurders, studenten en organisaties samen. ''Niet alleen om rondjes te lopen,'' benadrukt organisator Perry Kentin, ''maar om kennis uit te wisselen, contacten te leggen en zaken te doen.'' Met het thema 'Think Global, Act Local' wil de organisatie dit jaar onderstrepen hoe belangrijk regionale samenwerking is.
18 uur geledenTHOLEN - Het Thools Mannen Ensemble verzorgt zaterdag 24 oktober het laatste zomerconcert van 2026 in de RK kerk in Tholen. Het concert begint om 14.30 uur en bevat een mix van klassieke en christelijke nummers.
1 dag geledenTHOLEN - Een crowdfundingsactie moet kapperszaak The Saloon in Tholen helpen na de tweede vernieling in korte tijd. Een steunbetuiger zamelt geld in voor eigenaar Karzan Karim.
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - Wat begon met een haas in het dorpswapen van Sint-Maartensdijk, groeide uit tot een reeks vrolijke verhalen en avonturen. Dolores Bijl uit Sint-Maartensdijk brengt haar tweede kinderboek uit. Het nieuwe boek, Het raadsel van de waterpomp, speelt zich af in het Smerdiek van 1791.
1 dag geledenZEELAND - Er is een storm onderweg naar Nederland. De storm heeft de naam Austen gekregen. Zowel zware windstoten als overvloedige regenval kunnen overlast veroorzaken.
2 dagen geleden