Kringloop 2e Kans Stalland na verbouwing weer open
SINT-ANNALAND - Na een korte onderbreking van twee weken gaan vandaag de deuren van Kringloop 2e Kans Stalland weer open. De winkel is dan uitgebreid met een nieuwe loods van ruim 300 vierkante meter, verdeeld over twee etages. Het totale beschikbare oppervlakte is ruim 750 vierkante meter. Hierdoor wordt het mogelijk om het assortiment verder uit te breiden.
Op de bovenverdieping wordt voornamelijk kleding aangeboden. Op de begane grond is er een eigentijdse werkplaats waar van alles wordt gemaakt en gerepareerd. In de nieuwe loods worden de goederen ingenomen, nadat ze bekeken zijn of ze verkoopbaar zijn. Wanneer nodig wordt de kleding vooraf gewassen.
Ook is er ruimte gecreëerd voor het aanbieden van grotere meubels, iets wat tot op heden niet mogelijk was. Ook is er nu een ruimte voor dagbesteding ‘Kansrijk’. Op het buitenterrein is een overdekte buitenwinkel gemaakt waar buitenspeelgoed, stoelen, bloempotten en dergelijke overzichtelijk te vinden is.
De openingstijden van de winkel blijven onveranderd, te weten op dinsdag en vrijdag van 10 tot 16 uur, woensdag van 13 tot 16 uur en iedere eerste en derde zaterdag van de maand van 10 tot 16 uur. De opbrengsten van de verkoop komen ten goede aan Zorgcoöperatie Anna Zorgt die daarmee bestaande en nieuwe activiteiten voor haar leden kan organiseren.
Meer uit Tholen
POORTVLIET - Op Landschapscamping Kruytenburg aan de Kruytenburgseweg wordt zaterdag 20 juni de 15de editie van de Kruytenburg FaiR georganiseerd. De FaiR is een open 'podium' en verkoopplek voor kunstenaars, creatievelingen en verzamelaars. Het evenement is van 10:30 tot 17:00 uur gratis toegankelijk.
3 uur geledenSINT-ANNALAND - Op de Oosterschelde is woensdagavond zo'n anderhalf uur gezocht naar twee drenkelingen. De zoekactie leverde uiteindelijk niets op en werd gestaakt. Dat meldt HVZeeland.
8 uur geledenTHOLEN - Al jarenlang legt hij het dagelijks leven op Tholen vast op beeld. Maar op 24 april stond Rien Burgers even niet achter de camera, maar voor de lens. Tijdens de lintjesregen werd de 77-jarige Tholenaar benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.
1 dag geledenTHOLEN - De Stichting Anthonie Keldermans Concerten, die het initiatief nam om het monumentale 15e eeuwse Oude Stadhuis te ontsluiten en te cultiveren als concertlocatie, start op 20 juni met de nieuwe reeks Stadhuisconcerten.
1 dag geledenTHOLEN - De komende dagen loopt de temperatuur in Nederland stap voor stap op. Richting het weekend wordt het op grote schaal tropisch warm. Er is zelfs kans op een hittegolf in Zeeland. Vrijdag springt eruit, met in bijna het hele land 30 graden of meer. Daarbij wordt het niet alleen heet, maar ook benauwd.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK/THOLEN - In de week van maandag 22 tot en met vrijdag 26 juni vindt in de gemeentelijke zwembaden opnieuw de Zwem4daagse plaats. Deelnemers kiezen vier momenten in de week waarop ze banen komen zwemmen. Daarmee halen ze geld op voor het goede doel.
2 dagen geledenSINT PHILIPSLAND - Meer dan 130 kinderen beleefden afgelopen zaterdag een gezellige dag op en rond het havenplateau van Sint Philipsland. WSV De Slikleggers organiseerde daar alweer de tiende editie van de populaire Watersportdag.
3 dagen geleden