Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kringloop 2e Kans Stalland na verbouwing weer open

Kringloop 2e Kans Stalland na verbouwing weer open

SINT-ANNALAND - Na een korte onderbreking van twee weken gaan vandaag de deuren van Kringloop 2e Kans Stalland weer open. De winkel is dan uitgebreid met een nieuwe loods van ruim 300 vierkante meter, verdeeld over twee etages. Het totale beschikbare oppervlakte is ruim 750 vierkante meter. Hierdoor wordt het mogelijk om het assortiment verder uit te breiden.

Op de bovenverdieping wordt voornamelijk kleding aangeboden. Op de begane grond is er een eigentijdse werkplaats waar van alles wordt gemaakt en gerepareerd. In de nieuwe loods worden de goederen ingenomen, nadat ze bekeken zijn of ze verkoopbaar zijn. Wanneer nodig wordt de kleding vooraf gewassen. 

Ook is er ruimte gecreëerd voor het aanbieden van grotere meubels, iets wat tot op heden niet mogelijk was. Ook is er nu een ruimte voor dagbesteding ‘Kansrijk’. Op het buitenterrein is een overdekte buitenwinkel gemaakt waar buitenspeelgoed, stoelen, bloempotten en dergelijke overzichtelijk te vinden is.

De openingstijden van de winkel blijven onveranderd, te weten op dinsdag en vrijdag van 10 tot 16 uur, woensdag van 13 tot 16 uur en iedere eerste en derde zaterdag van de maand van 10 tot 16 uur. De opbrengsten van de verkoop komen ten goede aan Zorgcoöperatie Anna Zorgt die daarmee bestaande en nieuwe activiteiten voor haar leden kan organiseren.  

Meer uit Tholen

Aan de keukentafel met Fleur Verloo: ‘Je moet risico’s durven nemen en vertrouwen hebben in jezelf’ [AAN DE KEUKENTAFEL]

BERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Fleur Verloo van The Foodystore.

2 uur geleden
Thoolse lezersfoto van de week: ‘De brug over het Schelde-Rijnkanaal’

THOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.

5 uur geleden
Programma Koningsdag Stavenisse 2026

STAVENISSE - Stavenisse maakt zich op voor een gezellige en feestelijke Koningsdag op maandag 27 april. In het dorp wordt een gevarieerd programma georganiseerd voor alle leeftijden, met activiteiten in de ochtend en middag.

23 uur geleden
Programma Koningsdag Sint Philipsland 2026

SINT-PHILIPSLAND - Het oranjecomité van Sint Philipsland heeft weer een gevarieerd programma samengesteld voor Koningsdag.

1 dag geleden
Lintjesregen: Deze 9 Tholenaren zijn verrast met een Koninklijke onderscheiding

THOLEN - Negen inwoners van de gemeente Tholen zijn vrijdag door burgemeester Marleen Sijbers verrast met een Koninklijke onderscheiding. Acht mogen zich voortaan Lid in de Orde van Oranje-Nassau noemen en Leen Geluk werd zelfs benoemd tot Ridder.

2 dagen geleden
Auto van dijk bij Poortvliet, traumahelikopter ingezet

POORTVLIET - Op de Poortvlietsedijk (N286) bij Poortvliet is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto van de weg geraakt en onderaan de dijk tot stilstand gekomen. Rond 00.35 uur verloor een man door nog onbekende oorzaak de controle over zijn auto. De auto kwam zo'n 100 meter verderop beneden de dijk op de zijkant, op de passagierskant, tot stilstand.

2 dagen geleden
Programma Koningsdag Sint-Maartensdijk 2026

SINT-MAARTENSDIJK - Het programma voor Koningsdag 27 april in Sint-Maartensdijk.

2 dagen geleden