Krans leggen tijdens 4 meiherdenking? Meld je dan aan
THOLEN - De gemeente roept alle inwoners, verenigingen en/of instanties die bloemen/kransen willen leggen tijdens de 4 meiherdenking op. Het is nodig om dit van tevoren aan te melden. De herdenking vindt plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort.
Op 4 mei worden landelijk de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht. Zo ook op Tholen. Op het eiland wordt een herdenkingsdienst georganiseerd en om 20.00 uur is iedereen 2 minuten stil.
“Nu het sinds de Tweede Wereldoorlog weer oorlog is binnen Europa, beseffen we des te meer dat vrijheid niet vanzelfsprekend is”, aldus de gemeente. Alle inwoners van de gemeente Tholen, jong en oud, zijn uitgenodigd de herdenkingsplechtigheid bij te wonen. Ook dit jaar vindt de kranslegging op afroep plaats. Geïnteresseerden kunnen zich hiervoor aanmelden.
Aanmelden
De gemeente vraagt inwoners, verenigingen of instanties die bloemen/kransen willen leggen zich vooraf te melden bij de gemeente Tholen. Gegevens kunnen gemaild worden naar [email protected], ten aanzien van mevrouw M. Teeuw. Maar aanmelden kan ook telefonisch via 14 0166. “Wij verzoeken iedereen om dit uiterlijk 28 april door te geven”, aldus de gemeente. “Uiteraard kunt u ook na de plechtigheid in stilte uw bloemen/krans leggen.”
Meer uit Tholen
BRABANT - Met de nieuwe campagne 'Schimmels? Niet in mijn huis!' gaat de GGD de strijd aan met vochtproblemen in Nederlandse woningen. Dat blijkt hard nodig: naar schatting kampt één op de vijf huishoudens met schimmelvorming. In huurwoningen ligt dat aantal met één op de drie zelfs nog aanzienlijk hoger.
12 uur geledenHOOGERHEIDE/THOLEN - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Arjan Oerlemans, Fa. Oerlemans en Zn. in Hoogerheide.
13 uur geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Karin van den Houten die de spotlight mocht vangen.
16 uur geledenSINT-ANNALAND - Wat eerst bedoeld was als één van de vele activiteiten binnen het jubileumprogramma rond 550 jaar Sint-Annaland, groeit nu uit tot de muzikale apotheose van het feestjaar. Op zaterdag 13 december verzorgen Accelerando, Kir Royal en het Schorrekoor twee grootse finaleconcerten in sportcomplex De Wellevaete. "Dit wil je niet missen."
1 dag geledenSINT-MAARTENSDIJK - De straat in de nieuwe woonbuurt die komt op de plek van basisschool De Rieburch krijgt de naam Kubus. De gemeente Tholen heeft al de eerste vergunningsaanvraag ontvangen voor de bouw van een woning in deze straat.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Senioren Vereniging Vosmeer viert komend jaar haar 75-jarig jubileum. Ter gelegenheid daarvan ontvangt de vereniging een incidentele subsidie van 2.925 euro van het college van burgemeester en wethouders. Hiermee kan de vereniging een mooi programma neerzetten.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Stichting Corazon is begonnen met de Caritas-koffieactie, een initiatief waarmee inwoners kunnen bijdragen aan een warmere en eerlijkere samenleving. Het idee: door een pak Fairtrade biologische koffie te bestellen, steun je niet alleen duurzame landbouw, maar ook mensen in de eigen omgeving.
2 dagen geleden