Krans leggen tijdens 4 meiherdenking? Meld je dan aan
THOLEN - De gemeente roept alle inwoners, verenigingen en/of instanties die bloemen/kransen willen leggen tijdens de 4 meiherdenking op. Het is nodig om dit van tevoren aan te melden. De herdenking vindt plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort.
Op 4 mei worden landelijk de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht. Zo ook op Tholen. Op het eiland wordt een herdenkingsdienst georganiseerd en om 20.00 uur is iedereen 2 minuten stil.
“Nu het sinds de Tweede Wereldoorlog weer oorlog is binnen Europa, beseffen we des te meer dat vrijheid niet vanzelfsprekend is”, aldus de gemeente. Alle inwoners van de gemeente Tholen, jong en oud, zijn uitgenodigd de herdenkingsplechtigheid bij te wonen. Ook dit jaar vindt de kranslegging op afroep plaats. Geïnteresseerden kunnen zich hiervoor aanmelden.
Aanmelden
De gemeente vraagt inwoners, verenigingen of instanties die bloemen/kransen willen leggen zich vooraf te melden bij de gemeente Tholen. Gegevens kunnen gemaild worden naar [email protected], ten aanzien van mevrouw M. Teeuw. Maar aanmelden kan ook telefonisch via 14 0166. “Wij verzoeken iedereen om dit uiterlijk 28 april door te geven”, aldus de gemeente. “Uiteraard kunt u ook na de plechtigheid in stilte uw bloemen/krans leggen.”
Meer uit Tholen
ZEELAND - Weggebruikers die maandagochtend de weg op gaan, moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met een extra drukke ochtendspits. Dit komt mede door het einde van de kerstvakantie en de winterse omstandigheden. Weggebruikers moeten oppassen voor gladheid en worden geadviseerd om voor vertrek de weer- en verkeersinformatie te raadplegen.
7 uur geledenSTAVENISSE - In de nieuwe, groene wijk bij de Poststraat in Stavenisse, op voormalig agrarische grond, bouwt Stadlander 13 nieuwe eengezinswoningen. De woningen die op deze plek komen, zijn bij uitstek een voorbeeld van duurzaam bouwen én wonen. Hout en andere biobased materialen zijn de belangrijkste bouwstenen. Stadlander en bouwpartner Tala slaan de handen ineen voor dit vernieuwende concept.
17 uur geledenTHOLEN - Uit onderzoek blijkt dat Zeeland weinig auto-inbraken heeft. In de eerste tien maanden van dit jaar werden er slechts 286 inbraken geregistreerd. Dat is minder dan één procent van de 34.250 landelijke meldingen. Op Tholen bleef het aantal incidenten beperkt tot zeven.
1 dag geledenWEST-BRABANT- Het KNMI heeft opgeschaald van code geel naar code oranje vanwege gladheid door sneeuw en bevriezing. In West-Brabant kan er vanochtend plaatselijk 5 tot 10 centimeter sneeuw vallen. Het verkeer moet rekening houden met gladheid door winterse buien en bevriezing van natte wegen. De winterse omstandigheden met sneeuw en gladheid houden het hele weekend aan.
1 dag geledenNederland kleurt vrijdag wit. Het KNMI heeft vanwege de sneeuw code geel afgekondigd voor heel het land.
2 dagen geledenOUD-VOSSEMEER - Stadlander zet een volgende stap in de herontwikkeling van de Bou Kooijmanstraat in Oud-Vossemeer.
2 dagen geledenTHOLEN - De gemeente Tholen, team Jij op Tholen, start vanaf donderdag 8 januari het sportieve leefstijlprogramma Cool2BFit in Sint-Maartensdijk. Cool2BFit is bedoeld voor kinderen van 8 tot en met 12 jaar die, samen met hun ouders of verzorgers, naar een gezonder gewicht willen werken en weer lekker in hun vel willen zitten. Meedoen is gratis, vooraf aanmelden is verplicht.
3 dagen geleden