Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Krans leggen tijdens 4 meiherdenking? Meld je dan aan

Krans leggen tijdens 4 meiherdenking? Meld je dan aan

THOLEN - De gemeente roept alle inwoners, verenigingen en/of instanties die bloemen/kransen willen leggen tijdens de 4 meiherdenking op. Het is nodig om dit van tevoren aan te melden. De herdenking vindt plaats in het wandelpark nabij de Vossemeersepoort. 

Op 4 mei worden landelijk de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog herdacht. Zo ook op Tholen. Op het eiland wordt een herdenkingsdienst georganiseerd en om 20.00 uur is iedereen 2 minuten stil. 

“Nu het sinds de Tweede Wereldoorlog weer oorlog is binnen Europa, beseffen we des te meer dat vrijheid niet vanzelfsprekend is”, aldus de gemeente. Alle inwoners van de gemeente Tholen, jong en oud, zijn uitgenodigd de herdenkingsplechtigheid bij te wonen. Ook dit jaar vindt de kranslegging op afroep plaats. Geïnteresseerden kunnen zich hiervoor aanmelden.

Aanmelden
De gemeente vraagt inwoners, verenigingen of instanties die bloemen/kransen willen leggen zich vooraf te melden bij de gemeente Tholen. Gegevens kunnen gemaild worden naar [email protected], ten aanzien van mevrouw M. Teeuw. Maar aanmelden kan ook telefonisch via 14 0166. “Wij verzoeken iedereen om dit uiterlijk 28 april door te geven”, aldus de gemeente. “Uiteraard kunt u ook na de plechtigheid in stilte uw bloemen/krans leggen.”

Meer uit Tholen

Code oranje van kracht in Zeeland door extreme hitte tot 37 graden

THOLEN - Het wordt vandaag zeer warm met temperaturen tussen de 33 en 37 graden. Vanaf 12.00 uur is in negen provincies, waaronder Zeeland, code oranje van kracht vanwege de hitte. Ook het Nationaal Hitteplan van het RIVM is actief.

12 uur geleden
Gewonde bij woningbrand in Tholen, brandweer voorkomt overslag naar buren

THOLEN - Bij een woningbrand aan de Kotterstraat in Tholen is in de nacht van dinsdag op woensdag één persoon gewond geraakt. De brandweer wist te voorkomen dat brand oversloeg naar naastgelegen woningen. De politie heeft het huis verzegeld voor verder onderzoek.

15 uur geleden
Foodtruckfestival Kiwanis haalt ruim 3.800 euro op voor goed doel [FOTOALBUM]

THOLEN - Het foodtruckfestival van Kiwanis Tholen op de Markt heeft afgelopen zaterdag 3.849 euro opgeleverd. De opbrengst gaat rechtstreeks naar het project Tholen Op Vakantie (TOV). De organisatie spreekt van een geslaagde dag.

1 dag geleden
Brandweer rukt uit voor bermbrand langs de Eendrachtsweg in Tholen

THOLEN - De brandweer is maandagavond uitgerukt voor een bermbrand aan de Eendrachtsweg in Tholen. Het vuur was snel onder controle en na ongeveer een kwartier volledig geblust.

1 dag geleden
Sijbers wordt in november herbeëdigd voor tweede termijn als burgemeester

THOLEN - Marleen Sijbers wordt officieel herbenoemd als burgemeester van de gemeente Tholen. De gemeenteraad droeg haar in februari al voor voor een nieuwe termijn, maar de procedure is nu bijna afgerond. Haar tweede ambtstermijn begint op 15 november 2026.

1 dag geleden
Het gaat er komen: Aanleg glasvezel in dorpen en buitengebied Tholen definitief

THOLEN - Goed nieuws voor iedereen die zich de afgelopen periode heeft ingeschreven voor een glasvezelaansluiting. Het minimum aanmeldpercentage van 40 procent is bereikt, waardoor de aanleg van het netwerk definitief kan doorgaan.

2 dagen geleden
Hoe lang houdt de hitte in Zeeland nog aan? ‘Het wordt deze week uitzonderlijk heet’

ZEELAND - Al ruim een week zuchten Zeeuwen onder zomerse temperaturen en voorlopig lijkt daar nog geen einde aan te komen. Sterker nog: volgens Weeronline wordt het later deze week op meerdere plaatsen uitzonderlijk heet, met temperaturen die kunnen oplopen tot 35 graden of zelfs meer.

2 dagen geleden