Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KOV opent haar deuren

KOV opent haar deuren

MIDDELBURG - Live samen zingen kan en mag gelukkig weer! En dat is maar goed ook, want zingen is gezond: het is goed voor je lijf, het geeft ontspanning en het maakt je vrolijk.

Helaas is corona niet mild geweest voor de cultuursector en het verenigingsleven. Nu we weer kunnen en mogen zingen, komen velen van ons tot de conclusie dat we als koor zijn geslonken, of dat we als zanger op zoek moeten naar een nieuwe, fijne plek om te zingen. 

De Koninklijke Oratoriumvereniging (KOV) doet daarom mee aan een landelijk initiatief bedoeld om de Nederlandse amateurkoorsector in de schijnwerpers te zetten.

Tussen 14 mei t/m 12 juni is het om die reden mogelijk een kijkje te komen nemen bij onze repetities. Wie weet word je gegrepen door ons repertoire, de leuke sfeer en dito dirigent en wil je komen meezingen. Op de woensdagavonden 18 en 25 mei en 1 en 8 juni staat de deur open van de Zeeuwse Concertzaal, Verwerijstraat 14 te Middelburg. We repeteren van half 8 tot half 10. We oefenen op dit moment het Weihnachtsoratorium van J.S. Bach.

Meer uit Middelburg

Overheid start campagne ‘Denk vooruit’: voorbereiden op noodsituaties ook in Zeeland steeds belangrijker

MIDDELBURG/DOMBURG - De overheid is een nieuwe voorlichtingscampagne gestart onder de naam 'Denk vooruit', die mensen moet helpen zich beter voor te bereiden op noodsituaties zoals langdurige stroomuitval, watertekorten of storingen van internet. Door geopolitieke spanningen en klimaatverandering neemt volgens het ministerie van Justitie en Veiligheid de kans op dergelijke situaties toe.

1 uur geleden
Fietsersbond overhandigt petitie voor gratis fietsoversteek Westerschelde

MIDDELBURG - Ruim 3100 handtekeningen voor een gratis fietsoversteek voor de Westerschelde heeft een delegatie van de fietsersbond vrijdag overhandigd aan commissaris van de koning Hugo de Jonge en gedeputeerde Harry van der Maas van de provincie Zeeland. "Hun antwoord was dat ze hierover gaan nadenken, maar dat het aan de Statenleden is", vertelt Leny van den Heuvel van Fietsersbond Walcheren. "Ze waren zeker niet negatief. Op 28 november wordt dit besproken bij de provincie en gaan wij daar inspreken."

12 uur geleden
Burgemeester Middelburg roept hulp inwoners in: ‘Heeft iemand het embleem van mijn ambtsketen gevonden?’

MIDDELBURG - Burgemeester Yvonne van Mastrigt van de gemeente Middelburg doet dinsdag een bijzondere oproep. Ze is zondag het embleem van haar ambtsketen verloren en hoopt dit met de hulp van haar inwoners en andere speurneuzen terug te vinden.

14 uur geleden
Bijzonder ei van olifantsvogel te zien in museum Terra Maris in Oostkapelle

OOSTKAPELLE - In museum Terra Maris in Oostkapelle is een ei van een olifantsvogel te bekijken. 

17 uur geleden
Rapport Regio in Beeld: ‘Zeer krappe arbeidsmarkt vraagt om focus op vaardigheden’

MIDDELBURG/DOMBURG - Voor Zeeuwse werkgevers is het onverminderd lastig om medewerkers te vinden. Dit blijkt uit het rapport Regio in Beeld 2025-2026. 'Door de focus te verschuiven van diploma's naar vaardigheden kunnen werkgevers makkelijker nieuwe medewerkers vinden', laat het UWV weten over het rapport. 'In een snel veranderende arbeidsmarkt blijft scholing belangrijk voor wie wendbaar wil blijven.'  

21 uur geleden
Tafeltennisser Sören de Witte schittert bij Arnemuiden

ARNEMUIDEN - Zelden zal een nederlaag zo zoet hebben gesmaakt als die van de tafeltennissers van Arnemuiden zaterdagmiddag. Weliswaar verloor het Zeeuwse tafeltennisteam van koploper Taverbo 1, maar wel met het kleinst mogelijke verschil. Werd er thuis nog met 1-9 verloren, deze uitwedstrijd werden tegen het Brabantse team, dat in de sterkste formatie aantrad, vier punten behaald.

1 dag geleden
Zeekadetten Veere herdenken gevallenen Ondina in Vlissingen

VLISSINGEN - Op 25 oktober heeft het Zeekadetkorps Veere met het korpsschip Lacomblé deelgenomen aan de herdenking van de koopvaardijgevallenen te Vlissingen. 

1 dag geleden