Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koster ook volgend seizoen trainer van Willem II

Koster ook volgend seizoen trainer van Willem II

TILBURG (ANP) - Adrie Koster (66) is ook volgend seizoen trainer van Willem II. De Tilburgse voetbalclub heeft het aflopende contract van de hoofdtrainer tot medio 2022 verlengd.

"Ik teken bij omdat ik het bij Willem II uitstekend naar mijn zin heb, ik nog veel ambitie heb en de club veel doorgroeimogelijkheden heeft. Bovendien ben ik te spreken over het beleid dat de club voert", aldus Koster.

"De club spreekt uit zich continu op allerlei gebieden te willen verbeteren en voegt de daad bij het woord. Zo hebben de faciliteiten de laatste jaren een flinke 'upgrade' gehad die noodzakelijk was om een topsportklimaat neer te zetten. De sportieve vooruitgang is uiteraard het belangrijkst en daarin zie ik veel perspectief."

Europees voetbal

Onder leiding van Koster haalde Willem II afgelopen seizoen, dat wegens het coronavirus voortijdig werd onderbroken, voor het eerst sinds 2005 Europees voetbal. In 2019 haalde Willem II met Koster op de bank de finale van de KNVB-beker. Daarin was Ajax met 4-0 te sterk.

Momenteel staat Willem II op de twaalfde plaats in de Eredivisie. Van de negen duels werden er slechts twee gewonnen.

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

10 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

10 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

11 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

11 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

11 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

11 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

13 uur geleden