Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Korfbalvereniging Emergo trekt de stekker eruit

Korfbalvereniging Emergo trekt de stekker eruit

SINT MAARTENSDIJK - “Met pijn in ons hart hebben wij besloten om te stoppen met korfbalvereniging Emergo met ingang van volgend seizoen. Alle vrijwilligers hebben zich met hart en ziel en veel plezier ingezet voor deze vereniging, maar wij zijn op een punt gekomen dat wij in de vereniging geen toekomstperspectief meer zien”, zo laat het bestuur weten.

“Het aantal leden nam al jaren af en alle investeringen in nieuwe leden in samenwerking met vrijwilligers, gemeente Tholen en de korfbalbond (het KNKV) leidden niet tot het gewenste resultaat. We maken dit seizoen nog af. Dat betekent dat de laatste thuiswedstrijd en de laatste Kangoeroe Klup op zaterdag 11 juni zijn. Op 18 juni zal ook de allerlaatste uitwedstrijd zijn voor de D1 in Middelharnis. Op 11 juni organiseren wij nog een ochtend ter afsluiting voor alle leden, oud-leden en belangstellenden op ons korfbalveld op Sportpark Haestinge vanaf 09:30 uur.” 

Meer uit Tholen

Nico (75) woont al zijn hele leven in een van de oudste boerderijen van Zeeland

SINT-ANNALAND - Wie bij de Kleine Muiterij langs de rand van Sint-Annaland stopt, waant zich even in een andere tijd. De kopgevel met het bouwjaar 1646 in rode steentjes gemetseld is voor menig Stallander een bekend gezicht. Maar welke verhalen er achter die bakstenen schuilgaan, blijven voor velen onbekend. Hier woont vrijgezel Nico Kodde (75), de derde en waarschijnlijk laatste generatie van zijn familie die nog boert op één van de oudste boerderijen van Zeeland.

7 uur geleden
Euterpe brengt jaarlijks kerstconcert in samenwerking met Polyhymnia

SINT-MAARTENSDIJK - Muziekvereniging Euterpe verzorgt op zaterdag 20 december haar jaarlijkse kerstconcert in Haestinge in Sint-Maartensdijk. Dit jaar gebeurt dat in samenwerking met gospelkoor Polyhymnia.

13 uur geleden
Hier moet je vrijdag staan om niks te missen van de verlichte trekkertocht

SINT PHILIPSLAND/THOLEN - Vrijdagavond rijdt de landbouw lichtjestour door de gemeente Tholen. PJZ Tholen Sint-Philipsland heeft opnieuw een route uitgezet. De stoet bestaat uit zo'n zestig verlichte trekkers. Bekijk hieronder de volledige route zodat je precies weet waar je moet zijn.

1 dag geleden
Herdertjestocht met zes scènes uit het kerstverhaal door Tholen [FOTOALBUM]

THOLEN - Woensdagavond 17 december vond de jaarlijkse kerstlichtjestocht plaats in Tholen. De gezamenlijke kerken hadden samen met CNS De Regenboog een route uitgezet. Bekijk onderaan dit artikel foto's van de herdertjestocht gemaakt door Rien Burgers. 

1 dag geleden
Tholen knalt het jaar weer op traditionele wijze uit met carbidschieten

THOLEN - Carbid Stichting Tholen is weer klaar voor een nieuwe editie. Carbidschieten is vooral een traditie die in het oosten van het land zijn oorsprong heeft. Toch is het ook al geruime tijd een evenement dat op Tholen wordt georganiseerd.

2 dagen geleden
Deurloo stelt vragen over onderhoud en nieuwe afsluitingen Thoolse brug

THOLEN - Arjan Deurloo heeft vragen gesteld over de nieuwe onderhoudswerkzaamheden aan de Thoolse brug. Voor inwoners komen de nieuwe afsluitingen hard aan, want wanneer houdt het op? Ook in de gemeenteraad is dit niet onopgemerkt gebleven.

2 dagen geleden
Gesprekken Nieuwland en WHS lopen op niets uit, trainer vertrekt aan einde seizoen

SINT-ANNALAND - Aan het einde van dit seizoen neemt Wim Nieuwland afscheid als hoofdtrainer van voetbalvereniging WHS uit Sint-Annaland. Beide partijen hebben gekeken of ze nog een seizoen met elkaar door konden gaan, maar die gesprekken hebben niet tot een akkoord geleid.

2 dagen geleden