Koploper Real Madrid boekt vijfde zege op rij en loopt verder weg
MADRID (ANP) - Real Madrid neemt in de Spaanse voetbalcompetitie steeds meer afstand van de concurrentie. De koploper speelt niet groots, maar wint wel steeds. Tegen Athletic Club behaalde het elftal van coach Carlo Ancelotti de zevende overwinning op een rij, waarvan vijf in La Liga. Het werd 1-0.
Karim Benzema maakte in de 40e minuut het doelpunt. Daarbij kwam wel wat geluk kijken voor Real. Athletic-keeper Unai Simón wist een afstandsschot van Marco Asensio te keren. In de rebound raakte de Kroaat Luka Modric de bal helemaal verkeerd. Juist daardoor kon Benzema van dichtbij in het lege doel tikken: 1-0. Het betekende alweer de twaalfde treffer dit seizoen in de competitie voor Benzema.
Doelman Thibaut Courtois en verdediger Eder Militao voorkwamen in het laatste kwartier een tegentreffer voor Real, dat de ranglijst na vijftien wedstrijden met 36 punten aanvoert. Atlético Madrid en Real Sociedad volgen met allebei 29 punten. Atlético speelde wel een duel minder dan Real. Zaterdag gaat Real Madrid op bezoek bij Real Sociedad.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.
39 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.
48 minuten geledenBRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.
49 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.
1 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).
4 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.
1 dag geleden