Koploper Real Madrid boekt vijfde zege op rij en loopt verder weg
MADRID (ANP) - Real Madrid neemt in de Spaanse voetbalcompetitie steeds meer afstand van de concurrentie. De koploper speelt niet groots, maar wint wel steeds. Tegen Athletic Club behaalde het elftal van coach Carlo Ancelotti de zevende overwinning op een rij, waarvan vijf in La Liga. Het werd 1-0.
Karim Benzema maakte in de 40e minuut het doelpunt. Daarbij kwam wel wat geluk kijken voor Real. Athletic-keeper Unai Simón wist een afstandsschot van Marco Asensio te keren. In de rebound raakte de Kroaat Luka Modric de bal helemaal verkeerd. Juist daardoor kon Benzema van dichtbij in het lege doel tikken: 1-0. Het betekende alweer de twaalfde treffer dit seizoen in de competitie voor Benzema.
Doelman Thibaut Courtois en verdediger Eder Militao voorkwamen in het laatste kwartier een tegentreffer voor Real, dat de ranglijst na vijftien wedstrijden met 36 punten aanvoert. Atlético Madrid en Real Sociedad volgen met allebei 29 punten. Atlético speelde wel een duel minder dan Real. Zaterdag gaat Real Madrid op bezoek bij Real Sociedad.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
11 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden