Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Napoli zonder veel moeite langs Torino

Koploper Napoli zonder veel moeite langs Torino

NAPELS (ANP) - Napoli heeft, drie dagen voordat het in Amsterdam Ajax treft in de groepsfase van de Champions League, een 3-1-zege geboekt op Torino. Daarmee blijft het team van coach Luciano Spalletti ongeslagen koploper in de Italiaanse Serie A. Atalanta kan door zondag op eigen veld te winnen van Fiorentina wel weer op gelijke hoogte komen.

De thuisclub leidde na 12 minuten al met 2-0, beide doelpunten werden gemaakt door de Kameroener André-Frank Zambo Anguissa die, bezig aan zijn tweede seizoen in Italië, niet eerder scoorde voor Napoli. Bij de eerste trof hij doel met een kopbal, de tweede volgde na een rush vanaf rechts.

Toen Chvitsja Kvaratschelia er in de 37e minuut 3-0 van maakte leek het laatste restje spanning weg. Maar kort voor rust mocht Torino-aanvaller Antonio Sanabria van dichtbij uithalen (3-1), waarna de Paraguayaan in de extra tijd van de eerste helft het doel koppend maar net miste.

Grote problemen kende Napoli in de tweede helft niet. Spalletti wisselde er op los in de slotfase. Zo verschenen oud-PSV'er Hirving Lozano en Giovanni Simeone, de zoon van Atlético Madrid-trainer Diego Simeone, nog in het veld. Hetzelfde gold voor Perr Schuurs bij de bezoekers, die nog 5 minuten meespeelde.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

3 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

14 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

15 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

15 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

16 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

16 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

17 uur geleden