Koploper Napoli zonder veel moeite langs Torino
NAPELS (ANP) - Napoli heeft, drie dagen voordat het in Amsterdam Ajax treft in de groepsfase van de Champions League, een 3-1-zege geboekt op Torino. Daarmee blijft het team van coach Luciano Spalletti ongeslagen koploper in de Italiaanse Serie A. Atalanta kan door zondag op eigen veld te winnen van Fiorentina wel weer op gelijke hoogte komen.
De thuisclub leidde na 12 minuten al met 2-0, beide doelpunten werden gemaakt door de Kameroener André-Frank Zambo Anguissa die, bezig aan zijn tweede seizoen in Italië, niet eerder scoorde voor Napoli. Bij de eerste trof hij doel met een kopbal, de tweede volgde na een rush vanaf rechts.
Toen Chvitsja Kvaratschelia er in de 37e minuut 3-0 van maakte leek het laatste restje spanning weg. Maar kort voor rust mocht Torino-aanvaller Antonio Sanabria van dichtbij uithalen (3-1), waarna de Paraguayaan in de extra tijd van de eerste helft het doel koppend maar net miste.
Grote problemen kende Napoli in de tweede helft niet. Spalletti wisselde er op los in de slotfase. Zo verschenen oud-PSV'er Hirving Lozano en Giovanni Simeone, de zoon van Atlético Madrid-trainer Diego Simeone, nog in het veld. Hetzelfde gold voor Perr Schuurs bij de bezoekers, die nog 5 minuten meespeelde.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Memphis Depay wil graag bij Corinthians blijven voetballen. Het contract van de 32-jarige Nederlandse aanvaller bij de Braziliaanse club loopt aan het einde van dit jaar af. "Ik heb uitgesproken dat ik graag wil blijven", vertelde Depay maandag in Zeist, waar hij met Oranje in voorbereiding is op het wereldkampioenschap.
36 minuten geledenMONACO (ANP) - AS Monaco heeft afscheid genomen van de Belgische trainer Sébastien Pocognoli. De clubleiding heeft die beslissing genomen nadat Monaco er niet in slaagde zich te kwalificeren voor de Champions League. De club eindigde als zevende in de Ligue 1 en heeft een ticket voor de voorronde van de Conference League.
37 minuten geledenZEIST (ANP) - Crysencio Summerville zette ook aan het begin van dit seizoen zijn voornaamste doelstelling op het notitieblok van zijn mobiele telefoon. "Ik wilde met het Nederlands elftal naar het WK en heb daar alles aan gedaan. Nu is het zover", beseft hij. "Ik ben er klaar voor, laat dat eerste fluitsignaal maar klinken. Ik ga alles geven."
37 minuten geledenVILA-REAL (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft Iñigo Pérez vastgelegd. De 38-jarige trainer komt over van Rayo Vallecano en heeft een contract voor drie seizoenen getekend bij de nummer 3 van La Liga.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay ziet de hitte op het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico niet als groot probleem. "Op het WK van 2014 in Brazilië hebben we laten zien dat we het goed vol kunnen houden", sprak de 32-jarige aanvaller van het Nederlands elftal maandag in Zeist.
1 uur geledenZEIST (ANP) - Memphis Depay heeft bondscoach Ronald Koeman bij de start van de voorbereiding op het wereldkampioenschap gerustgesteld. "Ik ben fit", vertelde de 32-jarige aanvaller van Corinthians maandag aan de verzamelde media in Zeist.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.
3 uur geleden