Koploper Napoli zonder veel moeite langs Torino
NAPELS (ANP) - Napoli heeft, drie dagen voordat het in Amsterdam Ajax treft in de groepsfase van de Champions League, een 3-1-zege geboekt op Torino. Daarmee blijft het team van coach Luciano Spalletti ongeslagen koploper in de Italiaanse Serie A. Atalanta kan door zondag op eigen veld te winnen van Fiorentina wel weer op gelijke hoogte komen.
De thuisclub leidde na 12 minuten al met 2-0, beide doelpunten werden gemaakt door de Kameroener André-Frank Zambo Anguissa die, bezig aan zijn tweede seizoen in Italië, niet eerder scoorde voor Napoli. Bij de eerste trof hij doel met een kopbal, de tweede volgde na een rush vanaf rechts.
Toen Chvitsja Kvaratschelia er in de 37e minuut 3-0 van maakte leek het laatste restje spanning weg. Maar kort voor rust mocht Torino-aanvaller Antonio Sanabria van dichtbij uithalen (3-1), waarna de Paraguayaan in de extra tijd van de eerste helft het doel koppend maar net miste.
Grote problemen kende Napoli in de tweede helft niet. Spalletti wisselde er op los in de slotfase. Zo verschenen oud-PSV'er Hirving Lozano en Giovanni Simeone, de zoon van Atlético Madrid-trainer Diego Simeone, nog in het veld. Hetzelfde gold voor Perr Schuurs bij de bezoekers, die nog 5 minuten meespeelde.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
4 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
7 uur geleden