Koploper Napoli neemt met zege op Lazio afstand van AC Milan
NAPELS (ANP) - Napoli heeft met een ruime overwinning op Lazio afstand genomen aan kop in de Serie A. De club uit Napels won thuis met 4-0 en heeft nu drie punten meer dan AC Milan dat eerder op de dag met 1-3 verloor van Sassuolo.
Napoli, dat opnieuw speelde in shirts met de afbeelding van de vorig jaar overleden Diego Maradona erop, zorgde al snel voor de openingstreffer tegen Lazio. Piotr Zielinski scoorde in de 7e minuut. Drie minuten later zorgde Dries Mertens met een fraaie actie voor de 2-0 en de Belgische aanvaller maakte er binnen het half uur 3-0 van.
In de tweede helft kwam de zege niet meer in gevaar voor Napoli dat voorafgaand aan het duel een standbeeld van Maradona had onthuld. Napoli had heel wat oud-ploeggenoten van de Argentijn en FIFA-voorzitter Gianni Infantino uitgenodigd voor de wedstrijd. Fabián Ruiz bepaalde in de slotfase met de vierde treffer van Napoli de eindstand.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
21 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
45 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
46 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geleden