Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Internazionale levert in Napels 2 punten in

Koploper Internazionale levert in Napels 2 punten in

NAPELS (ANP) - Koploper Internazionale heeft bij Napoli 2 punten ingeleverd. Het duel eindigde in 1-1. Dankzij een flinke voorsprong op de achtervolgers hoeft trainer Antonio Conte zich in de titelrace na de remise in Napels nog geen echte zorgen te maken.

Napoli kwam in de 36e minuut op voorsprong door een onhandige actie van keeper Samir Handanovic. De Sloveense doelman kreeg een voorzet van Lorenzo Insigne niet goed te pakken en enigszins gehinderd door zijn ploeggenoot Stefan de Vrij duwde hij de bal over zijn eigen doellijn: 1-0.

Christian Eriksen zorgde 10 minuten na de rust voor de gelijkmaker met een fraaie schuiver. Inter kon daarna de winnende treffer niet afdwingen.

Nummer 2 AC Milan won eerder op de dag met 2-1 van Genoa. Titelhouder Juventus verloor met 1-0 bij Atalanta. Daardoor leidt Inter nu met 75 punten, gevolgd door AC Milan (66), Atalanta (64), Juventus (62) en Napoli (60). De eerste vier teams in de eindstand van de Serie A plaatsen zich voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

Hoogste rechter vernietigt vonnis Boateng in mishandelingzaak

MÜNCHEN (ANP/ANP) - Het hooggerechtshof in Beieren heeft het vonnis tegen de Duitse topvoetballer Jérôme Boateng vernietigd en diens slepende rechtszaak over de mishandeling van zijn voormalige vriendin naar een lagere rechtbank teruggewezen.

28 minuten geleden
Nations League voor vrouwen komende vier jaar bij NOS te zien

HILVERSUM (ANP) - De NOS heeft voor de komende vier jaar de uitzendrechten van de wedstrijden van de Oranjeleeuwinnen in de Nations League verworven. Dat betekent dat de komende edities van het landentoernooi bij de omroep te zien zijn. Ook heeft de NOS de uitzendrechten van de kwalificatiewedstrijden voor het WK 2027 binnengehaald. Het gaat dan om de uitzendrechten op alle platforms (televisie, online en radio).

32 minuten geleden
VfB Stuttgart onderzoekt alle transfers door Mislintat

STUTTGART (ANP/DPA) - VfB Stuttgart is een intern onderzoek gestart naar de transfers onder leiding van Sven Mislintat. De voormalige club van de technisch directeur van Ajax heeft dit bevestigd na berichten van diverse Duitse media.

2 uur geleden
Oranje blijft zevende op wereldranglijst FIFA

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zich gehandhaafd op de zevende plaats van de wereldranglijst, die de mondiale bond FIFA donderdag uitbracht. De top 3 is eveneens ongewijzigd. Wereldkampioen Argentinië blijft lijstaanvoerder, voor Frankrijk en Brazilië.

3 uur geleden
Messi valt uit bij Inter Miami en worstelt met blessure

MIAMI (ANP) - Lionel Messi is geblesseerd uitgevallen in de wedstrijd van zijn club Inter Miami tegen Toronto FC. De Argentijnse sterspeler verliet het veld vlak voor rust. De specifieke aard van de blessure is onduidelijk, maar volgens trainer Gerardo Martino heeft Messi last van een "oude kwaal". Het zou niet gaan om een spierblessure.

6 uur geleden
Bosz geniet van Arsenal en Ødegaard: Veerman leert hier van

LONDEN (ANP) - Peter Bosz was ondanks de kansloze en ruime nederlaag van PSV bij de start van de groepsfase van de Champions League niet boos en ontstemd. Bij de 59-jarige trainer van de Eindhovenaren overheerste in het Emirates Stadium, na de 4-0 bij Arsenal, een gevoel van realisme. "En het klinkt misschien gek, maar zelfs als verliezend coach kan ik op zo'n avond nog wel een beetje genieten, van het spel van Arsenal en Martin Ødegaard."

7 uur geleden
Ajax in crisissfeer begint tegen Marseille aan Europa League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax komt na alle onrust deze week weer in actie op het voetbalveld. In de eigen Johan Cruijff ArenA is het eveneens geplaagde Olympique Marseille de tegenstander. Het eerste duel in de groepsfase van de Europa League begint om 21.00 uur.

10 uur geleden