Koploper Inter stagneert, De Ligt scoort voor winnend Juventus
LA SPEZIA (ANP) - Koploper Internazionale heeft slechts gedeeltelijk geprofiteerd van de thuisnederlaag van stadgenoot AC Milan (1-2 tegen Sassuolo). De ploeg van trainer Antonio Conte kwam bij het laag geklasseerde Spezia niet verder dan 1-1. Inter heeft nu 10 punten meer dan nummer 2 AC Milan, met nog zes speelronden te gaan.
Diego Farias bracht de thuisclub in de beginfase op voorsprong. Ivan Perisic maakte in de slotfase van de eerste helft gelijk. Na de pauze maakte Inter vergeefs jacht op 3 punten. Lautaro MartÃnez raakte met een inzet de paal en twee treffers werden in de slotfase afgekeurd wegens buitenspel.
Verdediger Stefan de Vrij speelde de gehele wedstrijd bij de bezoekers. Bij Spezia zat reservedoelman Jeroen Zoet op de bank.
Juventus klom dankzij een thuiszege op Parma (3-1) naar de derde plaats, op 11 punten van Inter. Matthijs de Ligt had een flink aandeel in de overwinning. De verdediger bracht een doelpunt (3-1, met een kopbal) en een assist (bij 1-1) op zijn naam. De international had dit seizoen in de Serie A nog niet gescoord. Alex Sandro maakte de andere twee treffers van Juventus, waar oudgediende Gianluigi Buffon (43) het doel verdedigde.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.
12 uur geledenVALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
1 dag geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
1 dag geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
1 dag geleden