Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Chelsea speelt gelijk tegen Manchester United

Koploper Chelsea speelt gelijk tegen Manchester United

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de topper tegen Manchester United niet kunnen winnen. Op het eigen Stamford Bridge bleef de koploper van de Premier League steken op 1-1. Chelsea gaat na dertien wedstrijden aan de leiding met 30 punten, 1 punt meer dan Manchester City en 2 punten meer dan Liverpool.

Chelsea controleerde grote delen van de wedstrijd en had met schoten van Hakim Ziyech en Antonio Rüdiger de beste kansen in de eerste helft. Toch kwam Manchester United, waar Donny van de Beek net als Cristiano Ronaldo op de bank begon, in de tweede helft op voorsprong. Na een lange trap van Bruno Fernandes controleerde Jorginho de bal helemaal verkeerd, waarna Jadon Sancho zijn eerste competitietreffer voor United maakte.

Chelsea kwam op gelijke hoogte uit een strafschop. Jorginho schoot raak vanaf 11 meter, na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka op Thiago Silva. De Italiaan kon zich daarmee revancheren voor zijn eerdere blunder. In de slotfase zette Chelsea, met de ingevallen spits Romelu Lukaku, aan voor een tweede treffer, maar United kreeg met Fred ook nog een grote kans. Hij schoot in de handen van doelman Edouard Mendy. Ook de ingevallen Van de Beek en Ronaldo konden geen beslissing forceren. In de slotseconden schoot Rüdiger in kansrijke positie hoog over.

Achtste in Premier League

Voor Chelsea is het de achtste wedstrijd op rij zonder zege tegen Manchester United in de Premier League. Vijf keer werd er gelijkgespeeld, drie keer won de ploeg uit Manchester.

Met Michael Carrick als interim-coach op de bank bleef United voor de tweede wedstrijd op rij zonder nederlaag. In de Champions League werd afgelopen dinsdag Villarreal met 2-0 verslagen, waarmee United zich plaatste voor de achtste finales. In de Premier League staat de ploeg achtste met 18 punten, twaalf minder dan Chelsea.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

1 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

1 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

1 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

5 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

8 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

8 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

8 uur geleden