Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Koploper Chelsea speelt gelijk tegen Manchester United

Koploper Chelsea speelt gelijk tegen Manchester United

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de topper tegen Manchester United niet kunnen winnen. Op het eigen Stamford Bridge bleef de koploper van de Premier League steken op 1-1. Chelsea gaat na dertien wedstrijden aan de leiding met 30 punten, 1 punt meer dan Manchester City en 2 punten meer dan Liverpool.

Chelsea controleerde grote delen van de wedstrijd en had met schoten van Hakim Ziyech en Antonio Rüdiger de beste kansen in de eerste helft. Toch kwam Manchester United, waar Donny van de Beek net als Cristiano Ronaldo op de bank begon, in de tweede helft op voorsprong. Na een lange trap van Bruno Fernandes controleerde Jorginho de bal helemaal verkeerd, waarna Jadon Sancho zijn eerste competitietreffer voor United maakte.

Chelsea kwam op gelijke hoogte uit een strafschop. Jorginho schoot raak vanaf 11 meter, na een overtreding van Aaron Wan-Bissaka op Thiago Silva. De Italiaan kon zich daarmee revancheren voor zijn eerdere blunder. In de slotfase zette Chelsea, met de ingevallen spits Romelu Lukaku, aan voor een tweede treffer, maar United kreeg met Fred ook nog een grote kans. Hij schoot in de handen van doelman Edouard Mendy. Ook de ingevallen Van de Beek en Ronaldo konden geen beslissing forceren. In de slotseconden schoot Rüdiger in kansrijke positie hoog over.

Achtste in Premier League

Voor Chelsea is het de achtste wedstrijd op rij zonder zege tegen Manchester United in de Premier League. Vijf keer werd er gelijkgespeeld, drie keer won de ploeg uit Manchester.

Met Michael Carrick als interim-coach op de bank bleef United voor de tweede wedstrijd op rij zonder nederlaag. In de Champions League werd afgelopen dinsdag Villarreal met 2-0 verslagen, waarmee United zich plaatste voor de achtste finales. In de Premier League staat de ploeg achtste met 18 punten, twaalf minder dan Chelsea.

Meer uit Voetbal

Duitse international Gnabry niet op tijd fit voor WK voetbal

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.

1 uur geleden
Chelsea neemt afscheid van hoofdtrainer Rosenior

LONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.

1 uur geleden
KNVB roept kabinet op verenigingen te helpen bij stijgende kosten

ZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.

7 uur geleden
Verdediger Dest hoopt na WK te vertrekken bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.

11 uur geleden
Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

21 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

21 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

1 dag geleden